West Ham – Tottenham 2:3 (kon.) | Burnley – Huddersfield Town 0:0 (kon.) | Everton – Bournemouth 2:1 (kon.)
Manchester City – Crystal Palace 5:0 (kon.) | Southampton – Manchester Utd. 0:1 (kon.) | Stoke – Chelsea 0:4 (kon.)
Swansea – Watford 1:2 (kon.) | Leicester – Liverpool 2:3 (kon.)
Manchester City
5:0 (1:0)
Crystal Palace FC
Sobota 23.09.2017, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 6. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (17:58:23)

Dnešní utkání sledovalo na Etihad Stadium 53 526 diváků!
    Finální gól Fabiana Delpha byl vskutku fenomenální.

Máme dobojováno, Manchester City potvrdil roli favorita a porazil Crystal Palace 5:0. Ke gólu Leroye Saného z první půle přidal hned 5 minut po začátku té druhé další Raheem Sterling, který se prosadil i za dalších 8 minut. Dvacet minut na to se trefil Sergio Agüero a v 89. minutě pak nádhernou brankou do šibenice stanovil skóre na konečných 5:0 Fabian Delph. Manchester City se tak dále drží na prvním místě Premier League a nyní už je i osamocen, neboť má lepší skóre oproti Manchesteru United.

90+3

90+3
    O vítězi je už jasno, utkání se pouze dohrává.

90+2
    Rohový kop byl však vyboxován Edersonem a je to opět Manchester City, kdo se drží u balónu.

90+1
    Nastavovat se budou 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Kyle Walker špatně zpracoval míč a daroval tak Crystal Palace rohový kop v závěru zápasu.
    89. Fabian DELPH - 5:0

89
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Tak to byla neskutečná branka! FABIAN DELPH získal balón od Davida Silvy, trošku si popoběhl a následně přesnou ránou do protější šibenice o horní tyč navyšuje náskok Manchesteru City! What a goal – 5:0!

88
    Manchester City se přesouvá dopředu a začíná znovu kombinovat u šestnáctky Crystal Palace.

86
    Kyle Walker obral Bakaryho Saka o míč a dlouhým pasem na Leroye Saného založil další útočnou akci Citizens.

85
    To platí i pro Manchester City, který získal míč od Schluppa. Fabian Delph se místo rozjetí útoku rozhodl poslat míč na Otamendiho.

84
    U míče je po delší době Crystal Palace, který se však nikam moc nežene a spíš tak kombinuje mezi sebou.

83
    Zde se míč dostal až na Kevina De Bruyneho, ten ovšem neměl moc příležitostí, jak s míčem naložit, a tak jej vrátil do zálohy Manchesteru. Domácí se však stále drží u balónu.

82
    Crystal Palace zahrávalo volný přímý kop. Nacentrovaný balón na Saka však dokázal lapit do rukavic Ederson, který následně vysouvá Danila dopředu.

81
    Leroy Sané od rohového praporku posla míč na Sergia Agüera, který byl však vcelku dezorientován a nedokázal jej tak poslat za záda gólmana Crystal Palace.
    79. Sergio AGÜERO - 4:0

Karel Janeba

Branky: 44. Sané (Silva), 51. Sterling (Sané), 59. Sterling (Agüero), 79. Agüero (Sané), 89. Delph (Silva)

Karty:   25. Mendy (MAC), 56. Danilo (MAC), 75. Sané (MAC) – 76. Schlupp (CRP)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 8:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 6:7.
    Manchester City: Ederson – Walker, Stones (70. Delph), Otamendi, Mendy (29. Danilo) – De Bruyne, Fernandinho, Silva (C) – Sterling (61. B. Silva), Agüero, Sané.
    Náhradníci: Bravo – Danilo, Mangala, Y. Touré, B. Silva, Delph, Jesus.

Crystal Palace FC: Hennessey – Fosu-Mensah, Dann (C), M. Sakho, van Aanholt – Milivojević, Cabaye (57. Puncheon) – Townsend, Loftus-Cheek, Schlupp – Ch. Benteke (72. Sako).
    Náhradníci: Speroni – Tomkins, Riedewald, J. Ward, McArthur, Sako, Puncheon.

Rozhodčí: Neil Swarbrick – Scott Ledger, Andy Garratt, Tony Harrington