West Ham – Tottenham 2:3 (kon.) | Burnley – Huddersfield Town 0:0 (kon.) | Everton – Bournemouth 2:1 (kon.)
Manchester City – Crystal Palace 5:0 (kon.) | Southampton – Manchester Utd. 0:1 (kon.) | Stoke – Chelsea 0:4 (kon.)
Swansea – Watford 1:2 (kon.) | Leicester – Liverpool 2:3 (kon.)
Swansea City
1:2 (0:1)
Watford FC
Sobota 23.09.2017, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League • 6. kolo

Utkání je za námi a fanoušci se při něm rozhodně nenudili! Hosté z Watfordu vstoupili do utkání rozhodně lépe a aktivněji, za což byli odměněni vedoucí brankou, o kterou se ve 14. minutě postaral André Gray. Domácí hráči se ale poté zvedli, ale i přes velké šance se šlo do kabin za stavu 0:1!

Do druhého poločasu vstoupili první šanci opět hosté, ta se ale neujala a litovat toho mohli v 56. minutě, kdy se prosadil domácí Tammy Abraham. Když už to vypadalo, že utkání skončí remízou a oba celky se rozejdou smírně, Fernandez vyrobil obrovskou minelu, kterou potrestal vynikající brankou Richarlison! I přes nastavených pět minut od sudího, se domácí už k ničemu většímu nedostali a z dnešního utkání si tak po špatném výkonu neodnesou ani bod!

Tohle je pro toto utkání ode mně vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek sobotního dne. Pro milovníky této hry a „kulatého nesmyslu“ mám návrh, pojďme se přesunout například k utkání rakouské fotbalové ligy, ve kterém Linz hostí Mattersburg. Ostatním, někdy příště, na počtenou.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 9:16. (18:02:50)

90+5

90+4
    Nyní se dokonce hosté dostali na polovinu domácích, kde rozjeli další kombinaci. Hráčům Swansea zřejmě už chybí síly na to, aby ještě Watfordu zavařili.

90+3
    A opět stejná situace! Hráči domácího celku se nemohou dostat k žádné pořádné šanci, obrana hostů jim to nedaruje.

90+2
    Domácí se nyní aktivně usadili na polovině soupeře, jejich další centrovaný míč za obranu hostů ale končí pouze u brankáře Gomese, který může pokračovat dlouhým výkopem.

90+1
    Tak ještě nepředbíhejme! Sudí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby!

90
    Žlutou kartu dostává Richarlison (Watford FC).
    90. RICHARLISON - 1:2

90
    Watford právě vstřelil branku!
    Tak tohle je takřka neuvěřitelné! To, co teď v poslední minutě utkání vyrobil Fernandez se jen tak nevidí! Ve snaze o uklidnění hry se pokusil o přihrávku zpět obráncům, našel ale pouze nabíhajícího RICHARLISONA, který si nejprve dobře zpracoval míč, obešel jednoho z obránců a lobem překonal i Fabianského! Hosté si tak celkem překvapivě zřejmě odvezou z Liberty Stadionu všechny 3 body!

89
    Aktivnější jsou nyní domácí hráči, kteří nepouštějí svého soupeře z jejich poloviny. Rychlým napadáním hatí jejich rozehrávku.

88
    Oba celky se houževnatě snaží o nějakou útočnou akci, vyhrát chce přece každý. Jejich akce ale hatí zatím vynikající obrany na obou stranách hřiště!

87
    Čerstvě střídající Deeney se dostal k nadějné střele kousek nad pokutovým puntíkem, jeho přízemní ránu ale skvěle vychytal brankář domácího celku, Lukáš Fabianski!

86
    Hra se téměř na dvě minuty zdržela kvůli střídání obou celků, z následného rohového kopu se ale nic závratného také nestalo.

86
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Andre Gray, přichází Troy Deeney.

84
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Wilfried Bony, přichází Renato Sanches.

83
    O penaltu prosili sudího také hosté poté, co se jeden z jejich hráčů ocitl na zemi. Sudí ale jejich prosbu nevyslyšel a pokračovat se tak bude rohovým kopem.