Rapid – Wolfsberger 4:2 (kon.) | Sturm Graz – Rheindorf Altach 0:0 (kon.) | St. Pölten – Admira 1:1 (kon.)
Linz – Mattersburg 2:2 (kon.)
SKN St. Pölten
1:1 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 23.09.2017, 18:30 • NV Arena, Sankt Pölten • Rakouská Bundesliga • 9. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:27:17)

Sledovali jsme průměrné utkání mezi St.Poltenem a Admirou, které překvapivě končí remízou 1:1. Nejprve se v 56.minutě prosadil Starkl, jenže o pár chvil později uviděl střídající Jakolis za dvě minuty dvě žluté a šel do sprch. V 76. minutě využil přesilovku střídající Riski a dal tak konečnou podobu dnešního utkání. St.Polten zůstává poslední, Admira zůstává na šestém místě.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Daniel Toth (FC Flyeralarm Admira).

90+1
    Rozhodčí Lechner se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Dominik Starkl, přichází Philipp Posch.

89
    Hosté budou naposled střídat.

88
    St.Polten se již radoval z druhé branky v utkání, jenže postranní sudí mává ofsajdové postavení obránce Dialla.

87
    Další rohový kop pro domácí výběr.

86
    Ten opět nepřinesl žádné větší vzrušení, nicméně domácí hráči jsou nadále u míče.

85
    Rohový kop pro domácí St.Polten .

84
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Damir Mehmedovic, přichází Husein Balič.

83
    Za pár chvil dojde na domácí straně k poslednímu střídání.

82
    Už je zpátky na nohách a hra může pokračovat.

81
    Na zemi leží hostující hráč Lackner, který se drží za levé koleno.

79
    Utkání se nám začíná přiostřovat. Snad neuvidíme další nebezpečné zákroky.

78
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Ebner.

77
    Rohový kop pro St.Polten.

76
    St.Polten právě vstřelil branku! O vyrovnání se postaral střídající ROOPE RISKI, který protrhl smůlu domácího celku. Uvidíme, zda domácí otočí průběh utkání.