Rapid – Wolfsberger 4:2 (kon.) | Sturm Graz – Rheindorf Altach 0:0 (kon.) | St. Pölten – Admira 1:1 (kon.)
Linz – Mattersburg 2:2 (kon.)
LASK Linz
2:2 (2:2)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Sobota 23.09.2017, 18:30 • TGW Arena, Linz (Linzer Stadion) • Rakouská Bundesliga • 9. kolo

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 11:14. (20:22:32)

A je dobojováno ! Domácí hráči vedli po půl hodině hry 2:0 jenže o svůj náskok přišli laxním výkonem v závěru prvního poločasu. Ve druhém poločase měli domácí chvilkami obrovský tlak, jenže míč do sítě nedostali. Pro hostující tým je bod z tohoto zápasu velkým vítězstvím! Ode mě je to vše a u dalších přenosů na shledanou.

90+5

90+3
    Nadějně zahraný rohový kop přerušil rozhodčí, který viděl faul ve vápně!

90+3
    Rohový kop pro Linz !

90+2
    Ofsajd zastavuje akci domácích. Tohle už nevypadá na tříbodový zisk pro domácí tým.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jano (SV BauWelt Koch Mattersburg).

90
    Základní hrací doba pomalu končí a domácím se nedaří získat míč. Vypadá to, že zápas skončí remízou.

89
    Michorl se dostal do vápna a měl dostatek času na dobrý centr, jenže se ukopl a jeho centr skončil u diváků.

88
    Volný přímý kop měl najít na zadní tyči Stefana Maierhofera, ale ten, ačkoliv je vysoký, tak na míč nedoskočil.

87
    Trauner navíc fauloval a hosté budou zahrávat volný přímý kop.

86
    Dostáváme se do závěru utkání a domácí hráči už nemají tlak jako před zhruba čtvrt hodinou. Je možné, že je bude mrzet jejich zbytečně prohospodařený náskok v prvním poločase.

85
    Hosté se hnali do rychlého protiútoku, který nakonec sami zbrzdili, aby zdržovali čas. To se jim moc nepovedlo, protože vzápětí o míč přišli a domácí tak mohou založit další útočnou akci.

83
    Linz je stále u míče, ale nedaří se mu projít do hloubky útočné poloviny. Hosté začínají bránit remízu.

81
    Hra se začíná dost kouskovat a domácí se hodně často válí na zemi. Nevím, jestli to je zrovna dobrý nápad jak zkusit vstřelit branku. Hlavní rozhodčí jim to zatím nebaští, a tak čas plyne dál.

80
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází René Gartler, přichází Marko Raguz.

79
    Michorl dostává žlutou kartu za hodně ostrý skluz.

78
    Domácí se snažili o rychlý protiútok, který skončil nepřesnou finální nahrávkou a tak se odkopává od branky hostů.