Zlín – Slavia | 1:1 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Jablonec | 0:1 (kon.) | | | Olomouc – Dukla Praha | 3:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 0:2 (kon.) |
Pardubice – Žižkov | 3:1 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 2:3 (kon.) | | | Opava – Vlašim | 3:1 (kon.) |
West Ham – Tottenham | 2:3 (kon.) | | | Burnley – Huddersfield Town | 0:0 (kon.) | | | Everton – Bournemouth | 2:1 (kon.) |
Manchester City – Crystal Palace | 5:0 (kon.) | | | Southampton – Manchester Utd. | 0:1 (kon.) | | | Stoke – Chelsea | 0:4 (kon.) |
Swansea – Watford | 1:2 (kon.) | | | Leicester – Liverpool | 2:3 (kon.) |
Atlético – Sevilla | 2:0 (kon.) | | | Alavés – Real Madrid | 1:2 (kon.) | | | Malaga – Ath. Bilbao | 3:3 (kon.) |
Girona – Barcelona | 0:3 (kon.) |
RB Lipsko – Frankfurt | 2:1 (kon.) | | | Hoffenheim – Schalke | 2:0 (kon.) | | | W. Brémy – Freiburg | 0:0 (kon.) |
Mohuč – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Stuttgart – Augsburg | 0:0 (kon.) | | | Dortmund – Mönchengladbach | 6:1 (kon.) |
AS Řím – Udinese | 3:1 (kon.) | | | Spal – Neapol | 2:3 (kon.) | | | Juventus – Turín | 4:0 (kon.) |
Montpellier – PSG | 0:0 (kon.) | | | Bordeaux – Guingamp | 3:1 (kon.) | | | Caen – Amiens | 1:0 (kon.) |
Lyon – Dijon | 3:3 (kon.) | | | Méty – Troyes | 0:1 (kon.) |
Nitra – Ružomberok | 0:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Podbrezová | 1:0 (kon.) | | | Senica – Trnava | 1:3 (kon.) |
Vyšehrad – Chrudim | 0:2 (kon.) | | | Vltavín – Králův Dvůr | 3:0 (kon.) | | | Benešov – Zápy | 0:1 (kon.) |
Dobrovice – Převýšov | 0:0 (3:2 po pen.) | | | Jirny – Nymburk | 1:3 (kon.) |
Zlínsko – Vyškov | 3:3 (kon.) | | | HFK Olomouc – Líšeň | 1:7 (kon.) | | | Hlučín – Uh. Brod | 1:2 (kon.) |
Rýmařov – Mohelnice | 2:1 (kon.) | | | Kroměříž – Hodonín | 1:3 (kon.) |
Bohemians 1905 – Příbram | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – Slavia | 1:2 (kon.) | | | Opava – Hr. Králové | 0:0 (odl.) |
Olomouc – Teplice | 2:0 (kon.) | | | Zlín – Sparta | 3:3 (4:3 po pen.) | | | Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 2:0 (kon.) |
Bardejov – Šamorín | 1:3 (kon.) | | | L. Mikuláš – Skalica | 1:1 (kon.) |
Willem II – Heerenveen | 1:2 (kon.) | | | Feyenoord – Breda | 0:2 (kon.) | | | Heracles – Kerkrade | 2:1 (kon.) |
Den Haag – Sparta Rotterdam | 1:0 (kon.) |
Genk – Oostende | 1:1 (kon.) | | | Mouscron – Eupen | 3:2 (kon.) | | | Mechelen – Sint-Truiden | 2:0 (kon.) |
Waasland-Beveren – Anderlecht | 1:2 (kon.) |
Estoril – Chaves | 0:2 (kon.) | | | Moreirense – Sporting | 1:1 (kon.) | | | Benfica – FC Ferreira | 2:0 (kon.) |
Rapid – Wolfsberger | 4:2 (kon.) | | | Sturm Graz – Rheindorf Altach | 0:0 (kon.) | | | St. Pölten – Admira | 1:1 (kon.) |
Linz – Mattersburg | 2:2 (kon.) |
Dynamo – CSKA Moskva | 0:0 (kon.) | | | Spartak – Machačkala | 2:2 (kon.) |
Rangers – Celtic | 0:2 (kon.) |
Termalica – Gdańsk | 2:1 (kon.) | | | Pogoň – Zabrze | 1:2 (kon.) | | | Korona – Wisla Krakov | 2:1 (kon.) |
konec
SK Sigma Olomouc
2:0
(1:0)
FK Teplice
Mirko Spurník
Branky:
23. Zlatohlávek, 74. Chytil
Rozhodčí: J. Polák – A. Slováček, T. Bernatík
Diváci: 30
Karty: 88. Gröger (OLO)
Neproměněná penalta:
SK Sigma Olomouc:
Gröger – Neuer (C), Diblík, Zima, Grečmal (Baďura), Zlatohlávek (Chytil), Zifčák, Spáčil (Grygar), Sláma, Zmrzlý, Beňa.
Náhradníci: Malenda, Baďura, Grygar, Chytil, Obzina.
Trenér:
FK Teplice: Blažek – Radosta, Vyleta (Náhlovský), Knapík, Kováč, Vobecký (Zaspal), Schettl (C), Vepřovský, Matkovič, Kormunda, Šilhan (Ondrášek).
Náhradníci: Nejedlý – Ondrášek, Zaspal, Náhlovský.
Trenér:
Náhradníci: Malenda, Baďura, Grygar, Chytil, Obzina.
Trenér:
FK Teplice: Blažek – Radosta, Vyleta (Náhlovský), Knapík, Kováč, Vobecký (Zaspal), Schettl (C), Vepřovský, Matkovič, Kormunda, Šilhan (Ondrášek).
Náhradníci: Nejedlý – Ondrášek, Zaspal, Náhlovský.
Trenér:
Rozhodčí: J. Polák – A. Slováček, T. Bernatík
Diváci: 30
Olomouc se dostává do dvoubrankového vedení. O druhou branku se postaral MOJMÍR CHYTIL.
Domácí se jako první první prosazují v dnešním zápase. O první branku se postaral TOMÁŠ ZLATOHLÁVEK.
SK Sigma Olomouc: Gröger – Neuer (C), Diblík, Zima, Grečmal, Zlatohlávek, Zifčák, Spáčil, Sláma, Zmrzlý, Beňa.
Náhradníci: Malenda, Baďura, Grygar, Chytil, Obzina.
FK Teplice: Blažek – Radosta, Vyleta, Knapík, Kováč, Vobecký, Schettl (C), Vepřovský, Matkovič, Kormunda, Šilhan.
Náhradníci: Nejedlý – Ondrášek, Zaspal, Náhlovský.
Rozhodčí: J. Polák – A. Slováček, T. Bernatík.