RB Lipsko – Frankfurt 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Schalke 2:0 (kon.) | W. Brémy – Freiburg 0:0 (kon.)
Mohuč – Hertha 1:0 (kon.) | Stuttgart – Augsburg 0:0 (kon.) | Dortmund – Mönchengladbach 6:1 (kon.)
Werder Brémy
0:0 (0:0)
SC Freiburg
Sobota 23.09.2017, 15:30 • Weserstadion, Bremen • Německá Bundesliga • 6. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:22:32)

Je konec! Krásný bundesligový souboj Werderu s Freiburgem skončil bezbrankovou remízou a byť diváci pískají, je to výsledek zasloužený. Mluvíme-li o dělbě bodů. Freiburg mohl dát nějaké góly v prvním poločase, ale v cestě stál skvěle chytající Pavlenka, naopak Werder byl lepší ve druhé půli, ale ani on neskóroval.

90+3

90+1
    Míč se dostal před branku, tam ale Christian Günter odhlavičkoval, nakonec je míč až u Pavlenky.

90
    Werder vybojoval roh, domácí rozehrají z pravé strany, přijde to teď?

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí se snaží o vstřelení rozhodujícího gólu.

89
    Alexander Schwolow vykopává od své branky, Pascal Stenzel získává míč, hosté tak budou moci zaútočit.

88
    V záklonu se nyní Fin Bartels dostal ke střela, ale poslal míč jen do míst, kde stál Alexander Schwolow (Freiburg).

86
    Werder u půlící čáry, po levé straně to nyní zkouší Fin Bartels (W. Brémy), který ale nakonec prohrál souboj s Lienhartem.

85
    Florian Kath (Freiburg) se nedostal k míči, na pravém křídle, míč získávají domácí.

83
    Ofsajdem končí akce Werderu, zde nebylo o čem diskutovat, jasný faul Belfodila.

82
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Florian Kath.

81
    Jiří Pavlenka (W. Brémy) jde neohroženě do souboje s Petersenem, který byl u míče dříve, ale díky nedokázal míč nasměrovat do branky, poté nakopl bolestivě Pavlenku do kolena.

80
    Je tu poslední desetiminutovka tohoto strhujícího zápasu, dočkáme se dnes gólu?

79
    Ishak Belfodil (W. Brémy) nyní nezvykle a pravé straně, místo střely tak alespoň přihrává do vápna, kde však míč odehrál Çağlar Söyüncü (Freiburg).

78
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Izet Hajrović.

77
    Vzhledem k tomu, jak krásný útočný zápas sledujeme, je až s podivem, že je to stále 0:0!

76
    Další útok domácích, na levé straně pádí dopředu Ludwig Augustinsson, který u vápna vystřelil, ale branku Schwolowa přestřeluje.