Spartak Moskva – Kunlun 6:2 (kon.) | Novosibirsk – Minsk 2:1 (kon.) | Barys – Dynamo Moskva 3:5 (kon.)
Omsk – Jaroslavl 6:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Petrohrad 1:9 (kon.) | Čerepovec – Vladivostok 3:2 (2:1 po s.n.)
N.Novgorod – Chabarovsk 1:0 (po pr.) | Viťaz – HC Slovan 4:0 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Amur Chabarovsk
Sobota 23.09.2017, 16:00 • Nagorny Arena • KHL

Po dlouhém a urputném boji se přece jen podařilo domácím dát branku a vzít si tak bonusový bod za vítězství po prodloužení ! To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (18:36:25)

Střely na branku 27:33

64:31 Kaspars DAUGAVINŠ - 1:0

64:31
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    KASPARS DAUGAVINŠ kroužil po útočném pásmu nikým neatakovaný až se dostal do pozice mezi kruhy a vypálil přesně! Novgorod bere bod navíc! Asistence: Denis Barancev a Jegor Dugin.

64:29
    Maxim Kondratěv sestřelil svou dělovkou od modré svého spoluhráče.

64:20
    Jan Kolář trefil prvního bránícího hráče a puk se dostal mimo útočné pásmo Amuru.

63:49
    Hosté vytvořili závar před Galimovem a ten všechny dorážky kryje!

63:17
    Oddechový čas pro domácí.

63:17
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Paršin – 2 min., držení protihráče).

62:35
    Amur si zahraje přesilovku !

61:23
    Ani v prodloužení 3na3 jsme zatím žádnou velkou šanci neviděli.

60:31
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jurij Sergijenko – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., hrubost).

60:30
    Hosté zatím nepůjčují kotouč domácím.

60:01

Ani šedesát minut hry nerozhodlo a tak zápas putuje do prodloužení ! Pro Amur je to velmi cenný bod a navíc může přidat i další ! Torpedo po většinu zápasu tlačilo, ale branku nakonec nedalo, a tak se budou muset domácí hráči poprat alespoň o ten jeden bonusový bod.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59
    Vjačeslav Ušenin si jel něco vyřídit ke střídačce domácích, ale čárový rozhodčí ho včas odtáhli.