Třinec – Litvínov 5:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
HC VERVA Litvínov
Sobota 23.09.2017, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5200) • Tipsport extraliga • 7. kolo

59:06
    Ještě jeden trest v dnešním zápase, dvě minuty si odsedí Tomáš Linhart.

55:46
    Další přesilovka pro domácí tým, Michal Trávníček sekl brankáře Hrubce, odsedí si dvě minuty.

53:23
    Početní výhoda pro domácí hokejisty, rozjetého Ondřeje Kovařčíka nedovoleně zastavil Lukáš Válek.

42:22
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Marian Adámek – 2 min., podražení).

32:07
    Přesilovku si zahrají také Litvínovští, Ondřej Kovařčík to trochu přehnal za Kantorovou brankou a nedovoleně zastavil Pilaře. Hra bude pokračovat po komerční přestávce.

29:33
    Oceláři budou hrát další početní výhodu, v pásmu Třince se útočným faulem provinil Michal Trávníček, který podrazil rozehrávajícího Linharta.

26:59
    Zbyněk Irgl nabral dobrou rychlost a chtěl se přes trojici bránících hráčů dostat do šance. Jeho postup ale zastavil Lukáš Doudera, který jej podrazil. Hostující obránce dostává dvě minuty.

20:58
    Početní výhoda pro Vervu, hákováním se ve středním pásmu provinil Daniel Rákos.

13:41
    Situace se domácím o hodně vylepšuje, Oceláře čeká dvojnásobná přesilovka! Tomáš Matoušek u modré čáry hákoval Hrňu, Slezané mají k dispozici minutu a devatenáct vteřin dlouho přesilovku pět na tři.

12:53
    Druhá přesilovka pro Oceláře, na trestnou lavici usedl Peter Jánský.

02:48
    Hosté hráli v šesti, Oceláře čeká přesilovka. Trest odpyká Lukáš Válek.

00:38
    První početní výhoda utkání pro Litvínov. Daniel Rákos ve snaze získat kotouč ve středním pásmu podrazil jednoho z hostujících hráčů, následující dvě minuty proto stráví na trestné lavici.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 10. Svačina (Dravecký, Marosz), 29. Hrňa (Rákos), 32. Rákos (Marcinko, Martin Růžička), 42. Dravecký (Svačina), 56. Hrňa (Marcinko, Martin Růžička) – 46. Válek

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Krajíček (C), Adámek, Linhart, Roth, M. Doudera, D. Musil – Rákos, Marcinko, Martin Růžička (A) – Adamský (A), Polanský, Irgl – Svačina, Marosz, Dravecký – O. Kovařčík, Cienciala, Hrňa.
    HC VERVA Litvínov: Kantor (Petrásek) – Dietz, Sörvik, L. Doudera, Gula, Baránek, K. Pilař, Z. Sklenička – F. Lukeš, V. Hübl (A), Jánský – J. Černý, Nejezchleb, Matoušek – Trávníček (C), Válek, Jurčík – M. Hořava, Havlíček, Nicholls.

Rozhodčí: Jan Hribik, Adam Kika – Jiří Gebauer, Vít Lederer