Kladno – Ústí n/L 2:1 (po pr.) | K. Vary – Benátky n/J 8:1 (kon.) | Přerov – Třebíč 2:4 (kon.)
Litoměřice – Vsetín 4:3 (po pr.) | Motor ČB – Prostějov 5:3 (kon.) | Slavia – Frýdek-M. 0:2 (kon.)
Havířov – Kadaň 4:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 23.09.2017, 17:00 • MEO Aréna • Chance liga • 5. kolo

Je po zápase. Horácký Slavia Třebíč vyhrává a odveze si z Přerova všechny tři body. První dvě třetiny byly hodně vyrovnané, ale v té třetí již byli lepší hosté, kteří tak nejspíše zaslouženě berou všechny tři body. (19:21:17)

59:43
    Puk je vyhozen, Třebíč postupuje do útoku.

59:26
    Zakázané uvolnění Třebíče. Času je ale málo. Tři body si dnes z MEO Arény odvezou hosté.

58:43
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A hosté trestají. RADIM ZOHORNA se dostal k puku a z poloviny hřiště trefil opuštěnou branku Zubrů. Pomohla mu sice tyčka, ale i to se počítá. Je rozhodnuto. Asistence: Václav Půža.

58:08
    Tlak sílí, obranná čtveřice Třebíče ale vyhazuje a Přerov to zkouší v šesti.

57:43
    Přerov obklopil bránu Dostála, ovšem střely zatím létají mimo.

57:19
    To už ovšem neplatí, Třebíč vyhodila puk.

56:46
    Obránce domácích zlomil hokejku na modré a ta dopadla až do hlediště. Domácí jsou ale u puku.

56:39
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Čejka – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).

56:26

56:04
    To se jim povedlo a vyhazují, Zubrům se tak moc nedaří.

55:48
    Hosté se ale dobře brání a nyní bojují o puk v rohu hřiště.

55:16
    Střela od modré trefila pouze obránce, ale Přerov je stále u puku.

54:48
    Třebíč vyhodila puk a daří se jí zatím se bránit.

54:26
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Michal Vodný – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

53:47
    Třebíč pokračuje v aktivním pojetí hry, které ji zatím přináší úspěch.

53:23
    Ano, podaří! Horácká Slavia se tak raduje z využité přesilové hry a pár minut před koncem utkání utíká na rozdíl jedné branky. LUBOŠ HORKÝ dostal namazáno od Erata před prázdnou bránu a nemýlil se. Asistence: Roman Erat, David Dolníček.

53:04
    Hosté jsou znova usazeni v pásmu, podaří se jim něco vymyslet?

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 8. Pšurný (Milan Procházka), 26. Pala – 14. Dolníček, 23. Bartejs, 54. Horký (R. Erat, Dolníček), 59. R. Zohorna (Půža)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šimboch) – Malina, O. Horák, M. Novotný, Čáp, Pala (A), Běhal (A) – Plášek (C), T. Sýkora, Koblar – Milan Procházka, Pšurný, Fořt – Šlahař, Berger, F. Dvořák – Goiš, Š. Kratochvíl, Navrátil.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jekel) – L. Vágner, Kaláb (A), Bartejs, D. Mikyska, Čejka, Půža (A) – R. Erat (C), Dolníček, Horký – Jan Wasserbauer, T. Havránek, Vodný – Kusko, R. Zohorna, Kristl – Malec, Tadeáš Král, Kratochvíl.

Rozhodčí: Čech, Skopal – Hejl, Podrazil