Kladno – Ústí n/L 2:1 (po pr.) | K. Vary – Benátky n/J 8:1 (kon.) | Přerov – Třebíč 2:4 (kon.)
Litoměřice – Vsetín 4:3 (po pr.) | Motor ČB – Prostějov 5:3 (kon.) | Slavia – Frýdek-M. 0:2 (kon.)

Litoměřice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto. PATRIK MIŠKÁŘ dostal nabito na pravou stranu hostující branky a poté dokázal puk prostrčit bekhendovou střelou po ledě překonat Šurého – 3:2. Asistence: Ondřej Smetana.

59:43
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hostům se to povedlo. Jejich velký tlak v powerplay nakonec dokázal využít RADIM KUCHARCZYK a ten prostřelil Martina Michajlova – 3:3. Je znovu vyrovnáno. Asistence: David Březina.

59:28
    Oddechový čas pro domácí lavičku.

58:18
    Michal Šurý se usadil na lavičce Vsetína a hosté to zkusí se šesti bruslaři v poli.

58:18
    Jiří Dopita na lavičce Vsetína si bere oddechový čas.

51:20
    Velký závar před vsetínskou brankou a několik dorážek nakonec končí za zády Šurého. Jako poslední se u puku ocitl MATYÁŠ KANTNER, jenž se nejlépe zorientoval a prostrčil ho za záda vsetínského brankáře – 3:2. Asistence: Filip Jirásek a Aleš Pavlas.

42:17
    Šilhavý dostává dvě minuty za vysokou hůl a domácí mají osmou přesilovou hru. Dokáží konečně udeřit v početní výhodě?

40:00
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Frolo – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Smetana – 2 min., nedovolené bránění).

39:03
    Markovič nedovoleně bránil soupeře a dostává dvě minuty. Domácí tak mají již sedmou přesilovou hru k dispozici.

37:34
    A je znovu srovnáno. Radim Kucharczyk našel z pravého kruhu na druhé straně volného DAVIDA BŘEZINU a ten střelou švihem překonává Martina Michajlova – 2:2. Hráči ROBE Vsetín jsou tak znovu zpátky ve hře o body. Asistence: Radim Kucharczyk a Martin Janáček.

34:31
    Jiří Karafiát poslal kotouč z rohu útočného pásma na Dundáčka, ten ale svou střelou minul domácí klec. Nicméně hosté nebyli daleko od vyrovnávací branky.

31:18
    Po hrubé chybě vsetínských obránců se k puku dostal FILIP JIRÁSEK a ten střelou po ledě dokázal prostřelit Šurého – 2:1. Stadion tak otáčí průběh hry na svou stranu a poprvé tak jde do vedení. Bez asistence.

28:08
    Hořanský dostává dvě minuty za hákování a nabízí pro domácí další přesilovou hru.

18:28
    Po chybě hostů v obranném pásmu jeli domácí dva na jednoho a do jízdy dostal přihrávku VOJTĚCH KOMÁREK, jenž poprvé prostřelil Šurého nad jeho ramenem – 1:1. Je tedy srovnáno a začíná se znovu od začátku. Asistence: Martin Havelka.

14:07
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Havelka – 2 min., napadení).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Dominik Pokorný – 2 min., nedovolené bránění).

14:02
    Jenže je tu další vyloučení hostů, Pokorný inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění a sedí už na lavici hanby.

11:25
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Martin Janáček – 2 min., podražení).

09:25
    A hned svůj útok hosté potrestali. RADIM HRUŠKA dostal přihrávku od Davida Březiny a poté svou střelou z levé strany nedal Machajlovovi vůbec žádnou šanci – 0:1. Hosté se tak ujímají vedení po tom, co přežili předlouhé oslabení, i to dvojnásobné. Asistence: David Březina.

06:11
    Další vyloučení na hostující straně. Ostrčil inkasuje dvě minuty za sekání a znovu tak oslabuje svůj tým. Domácí mají naopak další přesilovou hru.

03:56
    Hanták byl ve velké šanci, ale gólman hostů vleže dokázal vytěsnit puk do bezpečí a neinkasoval.

03:34
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (René Kajaba – 2 min., vysoká hůl).

02:12
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vojtěch Šilhavý – 2 min., nedovolené bránění).

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 19. Komárek (M. Havelka), 32. Jirásek, 52. Kantner (Jirásek, Pavlas), 62. Miškář (Smetana) – 10. Hruška (Březina), 38. Březina (Kucharczyk, Janáček), 60. Kucharczyk (Březina)

HC Stadion Litoměřice: Michajlov (Klouček) – Jeřábek, Pavlas (C), Smetana (A), Kvasnička, Jandus, Strejček – Bílek, J. Veselý, Helt – M. Chalupa, J. Šimeček, Kantner – Jirásek, Miškář, R. Pilař – Komárek, Hanták, M. Havelka.
    VHK ROBE Vsetín: Šurý (Horčička) – Ostrčil, Frolo (A), Janáček, Teper, Holomek, Dundáček – Březina, Hruška (C), Kucharczyk (A) – Vávra, Karafiát, Slováček – Hořanský, Pokorný, Markovič – Finsterle, Šilhavý, Kajaba.

Rozhodčí: Wagner, Valenta – Coubal, Špringl

Diváci: 1 042