Columbus – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Washington – St. Louis 0:4 (kon.) | Toronto – Buffalo 3:0 (kon.)
Tampa – Nashville 3:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 2:1 (kon.) | Calgary – Arizona 4:2 (kon.)
Edmonton – Vancouver 5:3 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 4:2 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 3:4 (0:1 po s.n.)
Anaheim Ducks
4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
Los Angeles Kings
Sobota 23.09.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Příprava NHL

Československá stopa v utkání:
    Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:17 (06:50:18)

1. Rickard Rakell (ANA) 1+0
    2. Brandon Montour (ANA) 0+0
    3. Chris Wagner (ANA) 0+1

Hostující celek se v první třetině dostal do jednobrankového vedení. Pak domácí mužstvo skórovalo třikrát v řadě a otočilo skóre. Ve třetí části hry pak Matt Luff minutu a půl před koncem zdramatizoval zápas. Anaheim ale odpověděl podobně, do prázdné branky stanovil konečný výsledek Silfverberg. Anaheim Ducks vyhrál 4:2.

59:40
    Už se nic nestane, zápas se dohrává.

59:10
    Maillet vypálil, jeho pokus kryje domácí brankář Ryan Miller.
    58:57 Jakob SILFVERBERG - 4:2

58:57
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Ducks dávají gól do prázdné branky. JAKOB SILFVERBERG trefuje nadvakrát klec, kterou ještě hostující hráč vychýlil ze svého postavení, gól platí. Asistence: Antoine Vermette a Josh Manson.

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    A narodila se zápletka, hostující MATT LUFF ujel po křídle a vypálil. Jeho pokus se od domácího hráče odrazil za brankovou čáru. Asistence: Michael Armadio a Andrej Loktionov.

57:57
    Komerční přestávka v době, kdy hosté hrají v plném počtu a do konce třetiny zbývají dvě minuty.

57:23
    Při vlastním oslabení to zkusil Brett Sutter, jehož pokus končí mimo bránu.

56:52
    Andrew Cogliano vedl zajímavou domácí přesilovkovou akci, jenže jeho pokus z bezprostřední blízkosti vychytal brankář.

56:21
    Domácí celek má k dispozici přesilovou hru. Ducks v poklidném tempu dohrávají zápas. Nikam se neženou a kombinují před brankou soupeře.

55:42
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kale Clague – 2 min., nedovolené bránění).
    55:12 Mitch HULTS - 3:1

55:12
    Pokud to Wagner chtěl takto udělat, tak to klobouček dolů. Rychle obkroužil branku a nabízelo se zasunutí za bližší tyč. Jenže puk přihrál na druhou stranu, kde byl zcela volný MITCH HULTS. Ten měl před sebou odkrytou část branky, kterou snadno trefil. Asistence: Chris Wagner, Jaycob Megna.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 29. Rakell (Silfverberg, Ritchie), 36. Megna (Bieksa, Silfverberg), 56. Hults (Wagner, Megna), 59. Silfverberg (Vermette, Manson) – 10. Auger (Amadio, Gravel), 59. Luff (Armadio, Loktionov)

Anaheim Ducks: Gibson (32. Miller) – Pettersson, Mansson, Beauchemin, Montour, Megna, Bieksa – Cogliano, Rakell, Silfverberg- Ritchie, Vermette, Kaše – Wagner, Hults, Shaw – Liambas, Grant, Sabourin
    Los Angeles Kings: Campbell (32. Petersen) – Gravel, Clague, Lee, Lintuniemi, Roy, Leslie – Prust, Sutter, Maillet – Iafallo, Loktionov, Auger – Harper, Amadio, Crescenzi – Luff, Anderson, Dolan, Imama

Rozhodčí: Jackson, Brenk – Wheler, Daisy

Diváci: 15 393