Florbal Ústí – Česká Lípa 5:6 (po pr.) | Ostrava – Znojmo 14:4 (kon.) | Vítkovice – Střešovice 8:7 (kon.)
Florbal Ústí
5:6 (1:1, 3:2, 1:2 - 0:1)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Sobota 23.09.2017, 17:00 • SC SLUNETA Ústí n./L • Livesport Superliga • 4. kolo

To je ode mne vše, krásný zbytek večera a u dalších onlajnů nashledanou. (19:08:56)

Střely celkem 21:20 pro Florbal Ústí

Je za námi velmi pohledný zápas s velkým nožstvím gólů, který nakonec končí poměrně nečekaně vítěszvtím hostujícího celku. Celé utkání hráči České Lípy tahali za kratší konec, doháněli náskok domácích a i díky 2 přesilovkovým brankám se jim to povedlo. V prodloužení se prosadil Marek Dzierža a vystřelil svému týmu vítězství.

61:29

61:29
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    A máme tu konec! Je rozhodnuto. Skvělý zápas končí a postaral se o to MAREK DZIERŽA. Ten využil více prostoru, který poskytuje prodloužení a tvrdou ranou vystřelil vítězství svému týmu. Asistence: Štěpán Slaný

60:33
    Fibiger byl doslova sestřelen prudkou ranou z půlky hřiště, míček se však odráží mimo branku.

60:01

Uvidíme prodloužení! Třetí třetina byla vyrovnaná, ale Česká Lípa byla úspěšnější a vyrovnala stav utkání!

60:00

58:35
    Domácí jsou bezzubí, u míčku je nyní Lípa a neměla tak daleko k vstřelení branky.

57:45
    Faul Lípy a k míčku se opět dostávají domácí. Fanoušci jsou ale dosti zamlklí. není se co divit.

56:45
    Ústí chce ale zápas vyhrát a tlačí se před branku hostů.

54:59
    Hostující celek se dočkal! DANIEL KNĚŽOUR dokázal zužitkovat přesilovou hru a stav utkání je vyrovnaný 5:5. Asistence: Jakub Jirsa

54:35
    Olalá, to byla velká šance. Kněžour nedokázal ani nadvakrát překonat Fibigera, který vytáhl skvělé zákroky.

53:50
    Vyloučení v týmu Florbal Ústí; Viktor Kopecký dostává 2 minuty za sekání.

52:20
    Faul domácích a Lípa se tak dostává k míčku. utkání je teď plné nepřesností.

50:40
    Ponomarev zachránil hosty a nebezpečnou bekhendovou střelu srazil do boční sítě.

50:10
    Mlejnka nevyslal špatnou ránu, mezi 3 tyče se ale nevešla.

48:27
    Radost netrvá dlouho a Lípa opět dotahuje na rozdíl jedné branky. MAREK DZIERČA zužitkoval pohotovou přihrávku a střelou zápěstím vymetá horní růžek branky. Asistence: Štěpán Slaný.

Martin Primus

Branky a nahrávky: 2. Kopecký (Pojar), 27. Kühnel (Täuber), 28. Täuber (Kužel), 29. Krbec (Stibor), 49. Stibor (Krbec) – 17. Štěrba (Pastor), 27. Spilka (Slaný), 38. Slaný (Štěrba), 49. Dzierža (Slaný), 55. Kněžour (Jirsa), 62. Dzierža (Slaný)

Florbal Ústí: Fibiger (Hlava) – Stummer, Semerád, J. Horák, Stibor, Kühnel – Kužel, Pojar, Kolstrunk – Josef Novák, Kopecký, Vl. Štorek – Pavelka, Täuber, Koník – Krbec, Šafařovský.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Dzierža, Kadlec, Slaný, Vlček, Legner – Mlejnek, Novák, Spilka – Karel, Hřebřina, Matějíček – Pastor, Jansa, Kněžour – Jirsa, Štěrba, Ekl.

Rozhodčí: František Pangerl a Jiří Šedivý