Gent – Waregem 0:1 (kon.) | Charleroi – Club Brugge 1:2 (kon.) | Standard – Lokeren 2:1 (kon.)
Sporting Charleroi
1:2 (0:0)
Club Brugge KV
Neděle 24.09.2017, 18:00 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi • Belgická liga • 8. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Hezký zbytek nedělního večera a u dalších přenosů na shledanou ! (19:53:09)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:0.

Je dobojováno ! Hektické utkání o první místo v tabulce je u konce! Bruggy se v 68 minutě ujali vedení, které drželi až do 78 minuty, kdy se hlavičkou prosadil Rezaei. Od té doby byli domácí aktivnější a hnali se dopředu a chtěli urvat vítězství na svou stranu! Jenže v 88 minutě se skvělou střelou prezentoval Limbombe a obstřelil domácího brankáře! Na tuto branku už domácí odpovědět nedokázali a hosté si tak odváží tři body domů.

90+3

90+3
    Domácí už mají pouhou minutu na vyrovnání !

90+2
    Hosté drží balon u rohového praporku.

90+1
    Rohový kop pro Bruggy.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty k řádné hrací době.

90
    Domácí už nemají příliš mnoho času !

89
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Hans Vanaken, přichází Timmy Simons.
    88. Anthony LIMBOMBE - 1:2

88
    Bruggy právě vstřelily branku!
    ANTHONY LIMBOMBE to vzal na sebe a z rohu velkého vápna obstřelil krásnou střelou brankáře, který neměl sebemenší nárok tuhle střelu chytit.

87
    Domácí se snaží otočit stav utkání a strhnout vedení na svou stranu !

86
    Další fantastický zákrok Horvatha, který nyní čaruje !

85
    Núrio Fortuna hledal před brankou Benaventeho, kterého skvělým reflexivním zákrokem vychytal hostující brankář !!

84
    Hosté se hnali do rychlého protiútoku, který byl těsně před vápnem zastaven dobrým skluzem.

83
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Wesley, přichází Jelle Vossen.

82
    Ve vápně se k hlavičce dostal jeden z domácích hráčů, ale jeho pokus byl tečován a propadl k brankáři hostů, který neměl problém ho chytit.