Guimarães – Marítimo 2:1 (kon.) | Feirense – Belenenses 1:4 (kon.) | Tondela – Braga 1:2 (kon.)
Aves – Rio Ave 0:0 (kon.)
CD Feirense
1:4 (0:3)
CF OS Belenenses
Neděle 24.09.2017, 17:00Portugalská Primeira Liga • 7. kolo

Zápas nabídnul opravdu atraktivní podívanou. Padlo celkem pět branek. Hosté od první branky dominovali a Feirense nepouštěli téměř k ničemu. V druhém poločase padli ještě další dvě branky. Dvacet minut před koncem utkání pěknou Oliviera Dias zvýšil na 4:1 a upečetil výhru hostujícího mužstva. (18:55:19)

86
    Žlutou kartu dostává Bouba (CF OS Belenenses).

80
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Paraiba, přichází Henrique.
    74. DIAS - 1:4

74
    Belenenses právě vstřelilo branku!

André Sousa našel přesně kopačku Oliviera Diase, který si skvěle zpracoval míč a levou nohou ho poslal přesně do levé šibenice. Brankář Muriel se sice natahoval, co mohl, ale na tuhle pumelici neměl nárok.
    72. ROCHA - 1:3

72
    Feirense právě vstřelilo branku!

Domácí hráči se přecejen dostali k snížení. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Sare, jeho hlavička doletěla až na hlavu ROCHY, který svou hlavičku usměrnil přesně do branky.
    34. André SOUSA - 0:3

34

A už je to o tři branky. Vskutku nádherný gól. ANDRE SOUSA po gólu z přímého kopu si teď zpracoval míč v pokutovém území. Udělal si jednu nožičku a z voleje poslal neskutečnou ránu na branku soupeře. Brankář se natahoval, co nejvíce mohl, ale neměl nárok.
    29. SOUSA - 0:2

29

ANDRÉ SOUSA si připravil míč pár metrů za pokutovém území, aby rozehrál přímý kop. Jeho střela letěla přesně do levého rohu a brankář se natahoval marně. Hosté se ujímají dvoubrankového vedení.

23
    Žlutou kartu dostává Tomás (CF OS Belenenses).
    18. MAURIDES - 0:1

18

Hosté se ujímají vedení. Jeden z hráču hostů poslal přesný centr na MAURIDESE, který si na hraně vápna míč zpracoval a připravil si ho pro střelu. Jeho rána levačkou mířila do protisměru brankáře.