Estoril – Chaves 0:2 (kon.) | Moreirense – Sporting 1:1 (kon.) | Benfica – FC Ferreira 2:0 (kon.)
GD Estoril Praia
0:2 (0:1)
GD Chaves
Sobota 23.09.2017, 17:00 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 7. kolo

V zápase jsme byli svědky dvou branek. Domácí tým roli mirného favorita nedokázal naplnit a prohrál o dvě branky. První branka utkání padla na konci první třetiny. Bressanovi se povedlo zpracovat míč a ocitl se sám před brankářem. V 68 minutě hosté přidali druhou branku a Estoril už neměl síly něco se zápasem udělat. (18:55:34)

90+4

90+2
    Souboj o míč uprostřed hřiště.

90
    Rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Tiba, přichází Melo.

86
    Závěr utkání už budí nudným dojmem. Ani jeden z týmu se nedokáže dostat do šance.

84
    Nepřesný centr Tiby končí na hlavičce obránce domácích.

82
    Centr Klebera byl nepřisný a bude se odkopávat od brány.

81
    Chaves se snaží držet míč na svých kopačkách a v posledních minutách se neděje nic zajímavého.

79
    Estoril kombinují s vlastním brankářem a překvapivě nikam nespěchají i přes nepřiznívé skóre.

78
    Domácí hráči už budí víceméně odevzdaným dojmem a už se nedokážou dostat do nebezpečných situací.

76
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Joel, přichází Kyriakou.
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Jorman Aguilar, přichází André Claro.

74
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Bressan, přichází Galvao.

72
    Domácí se nedokážou dostat do slibné situace a už to nevypáda na obrat.

70
    Souboj o míč uprostřed hrací plochy.
    DJAVAN - 0:2

68
    Chaves právě vstřelil branku!

Hosté přidávají druhou branku utkání. Petro Tiba se blýskl přesnou nahrávkou a našel DJAVANA, který zvýšuje na rozdíl dvou branek. Domácí hráči budou mít, co dělat, aby s výsledek ještě něco udělali.

65
    Hra je přerušena. Dva hráči se ocitli na zemi a oba trpí bolestí. Nejspíš uvidíme nucené střídaní.

Marek Jašek

Branky: 40. Bressan, 68. Djavan

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:13.
    GD Estoril Praia: J. Moreira – Joel, P. Monteiro, F. Fonseca, Halliche – Evangelista, Rodrigues, Eduardo – Aguilar (76. Claro), Kléber, Indio.
    Náhradníci: Graca – Boa Morte, Brandão, Claro, Ch. Kyriakou.

GD Chaves: R. Nunes – Djavan, Maras, D. Duarte, Paulinho – Tiba, Jefferson, Bressan – Perdigao, William, Davidson.
    Náhradníci: Filipe – Elhouni, Galvao, Melo, Matheus Pereira.

Rozhodčí: Soares Dias A. (Por)