Čeljabinsk – Kazaň 3:2 (po pr.) | Jekatěrinburg – Ufa 4:0 (kon.) | Magnitogorsk – Soči 6:4 (kon.)
Toljatti – Nižněkamsk 1:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
6:4 (2:0, 2:3, 2:1)
HK Soči
Neděle 24.09.2017, 14:00 • Arena Metallurg • KHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek neděle! (16:41:17)

Hokejisté Metallurgu dnes ukončilo čtyřzápasovou šňůru bez výhry

Na branky bohaté utkání mezi Metallurgem Magnitogorsk a HK Soči právě skončilo. Domácí v něm vítězí 6:4. Ve 25. minutě se již zdálo, že Magnitce vítězství nikdo nesebere, jenže soupeř dokázal během osmi minut srovnat. I do třetí třetiny vstupovali domácí ve vedení, v 50. minutě ale srovnal Eric O'Dell. Metallurg se ale o čtyři minuty později vrátil do vedení zásluhou Nikity Pivcakina, tato branka se později ukázala jako vítězná. Na konečných 6:4 pak upravoval svou druhou brankou v utkání český útočník Jan Kovář.

59:36
    Hosté se nadále drží v útočné třetině, času na vyrovnání už ale příliš nezbývá.

59:25
    Dobrá střela Mamkina, Samsonov ale připraven.

59:10
    Barulin na střídačce, Soči to ještě zkusí v šesti!

59:01
    Probíhá již poslední minuta utkání.

58:55
    Mozjakin měl na holi sedmou branku svého týmu, kotouč ale za záda Barulina dostat nedokázal.

58:32
    Barulin zatím zůstává v brance.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!
    57:09 Jan KOVÁŘ - 6:4

57:09
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Magnitka vede necelé tři minuty před koncem o dvě branky! JAN KOVÁŘ byl důrazný po vhazování a ačkoliv byl oběma koleny na ledě, vymetl pravý horní růžek Barulinovy branky! Druhý gól pro rodáka z Písku v tomto utkání, celkově jeho čtvrtý v této sezoně KHL! Bez asistence.

57:06
    Počet sil na ledě se srovnává.

57:06
    Vyloučení v týmu HK Soči (Eric O'Dell – 2 min.).

57:01
    Vhazování po pravé ruce Ilji Samsonova.

57:01
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Denis Platonov – 2 min., podražení).

56:50
    Signalizovaný trest pro Magnitku, rozhodčí zatím ponechávají Soči výhodu!

56:27
    Samsonov lapil střelecký pokus Garbutta do své rukavice a následně si vynutil přerušení hry.

56:01
    Střely na branku: 26 – 32

55:53
    O'Dellova dobrá střela, Samsonov se měl co ohánět.

55:26
    Ofsajd domácích hokejistů, vhazovat se tak následně bude ve středním pásmu.

54:40
    Barulin nyní raději přikryl puk pod svou lapačku, na jeho branku totiž dotíral Kazionov.
    53:42 Nikita PIVCAKIN - 5:4

53:42
    Třetí využitá přesilová hra, domácí tak jdou znovu do vedení! Střelou od modré čáry se prosazuje obránce NIKITA PIVCAKIN, Barulin toho přes clonící hráče příliš neviděl. Již třetí gól v devátém utkání za Magnitku pro šestadvacetiletého beka! Asistence: Sergej Mozjakin.

53:23
    Metallurg kombinuje v útočné třetině.

52:57
    Z první to nyní zkoušel Filippi, Barulin opět připraven.

52:30
    Skvělý zákrok nyní vytáhl Barulin proti Mozjakinovi!

51:56
    Buly po levé ruce Konstantina Barulina.

51:56
    Vyloučení v týmu HK Soči (2 min. – příliš mnoho hráčů).

51:53
    Proti střele Padakina z pravého kruhu pro vhazování zasahuje Samsonov lapačkou.

50:01
    Polovina třetí třetiny minulostí, v Areně Metalurg je skóre vyrovnané 4:4.
    49:30 Eric O'DELL - 4:4

49:30
    Soči právě vstřelilo branku!
    Ano, je opět srovnáno! Střelu Chochlova od modré tečoval mezi kruhy ERIC O'DELL. Pro rodáka z Ottawy čtvrtá branka v sezoně, 4:4! Asistence: Ilja Chochlov, Sean Collins.

49:15
    Dokáží hokejisté Soči srovnat skóre? Buly po levici Samsonova.

49:15
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Matt Ellison – 2 min., hrubost).

49:01
    Střely na branku: 20 – 28

48:35
    Mozjakin prověřil Barulina ihned po vhazování, ten byl připraven.

48:30
    Čároví pískají Soči zakázané uvolnění, hra se tak přesune do jeho obranné zóny.

47:56
    Střelu Ščitova od modré vyráží Samsonov vyrážečkou mimo.

47:18
    Domácí se na chvíli usadili v útočném pásmu, Barulina se jim ale ohrozit nepodařilo.

46:45
    Zpět do akce. Vhazování po pravé ruce Konstantina Barulina.

46:45
    Hra přerušena, je tu první reklamní přestávka ve třetí třetině.

46:36
    Filippi se snažil ohrozit Barulinovu branku, ale minul.

45:52
    Vhazovalo se po levici Ilji Samsonova, Magnitka vyváží kotouč do střední zóny.

45:47
    Z levé strany nyní vyzkoušel brankáře Magnitky O'Dell.

45:31
    Střely na branku: 19 – 25

44:42
    Ivanov se dostal s kotoučem až před Samsonovu branku, gólman domácích byl ale pozorný.

43:54
    Icing se nepíská, Alexandrov stíhaný Timkinem tak musí hrát.

43:15
    Šmeljov ztratil puk v útočném pásmu, kupředu tak nyní mohou domácí.

42:50
    Vhazování před střídačkou Soči.

41:03
    Trest za brankáře hostů odpyká obránce Pedan.

41:03
    Vyloučení v týmu HK Soči (Konstantin Barulin – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

41:03
    Osala se po vyhraném buly Metallurgu ocitl v další dobré šanci, Barulin pohlídal svou pravou tyč.

40:58
    Vhazování po pravici brankáře Soči.

40:47
    Filippi se nadvakrát ocitl ve skvělé příležitosti! Barulin ale nyní podržel svůj tým.

40:01

Přestávka po druhé třetině již pomalu spěje ke svému konci.

Statistiky po druhé třetině

Střely na branku: 14 – 22
    Zblokované střely: 6 – 15
    Vhazování: 25 – 14
    Hity: 10 – 12
    Trestné minuty: 4 – 10

Čtyřicet minut utkání mezi Metallurgem Magnitogorsk a HK Soči za námi. Druhá třetina nám nabídla hned pět branek! Hostům se podařilo postupně po trefách Vadima Chomickije, Pavla Padakina a Nikity Ščitova srovnat na 3:3. Ve 36. minutě ale využil přesilovou hru Jevgenij Timkin a svou druhou brankou v utkání poslal Magnitku zpět do vedení. Ve třetí třetině se máme jistě na co těšit, proto nikam neodcházejte!

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:57
    Závěr druhé dvacetiminutovky se odehrává v rohu obranného pásma hostů.

39:42
    Önerud vyslal na branku jedovatou střelu, Samsonov vyrazil levým ramenem.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé periody.

38:59
    Vhazování nařízeno do stření třetiny před střídačku Soči.

38:59
    Branka neplatí pro kontakt útočícího hráče v brankovišti.

38:59
    Gólman Metallurgu se jen těžce sbírá z ledu, sudí si ještě celou situaci prohlédnou u videa.

38:59
    Hostům, konkrétně Chochlovovi, se podařilo překonat Samsonova. Rozhodčí však ihned rozpažují!

38:24

37:50
    Nepřesná přihrávka Kováře na Filippiho, hosté se tak opět osvobozují.

37:25
    Probíhá již druhá minuta z trestu Chomickije.

37:06
    Rána Pivcakina od modré čáry končí v lapačce gólmana Soči.

36:29
    Hosté vyhráli buly a ihned vyhazují kotouč přes všechny čáry až k brance Samsonova.

36:24
    Bude i tato přesilová hra Metallurgu úspěšná? Vhazování po levici Barulina.

36:24
    Vyloučení v týmu HK Soči (Vadim Chomickij – 2 min., podražení).
    35:46 Jevgenij TIMKIN - 4:3

35:46
    Magnitogorsk jde zpět do vedení! Před Barulinovou brankou se nejlépe zorientoval JEVGENIJ TIMKIN, pro něhož je to druhá branka, třetí bod v tomto utkání! Asistence: Anton Šenfeld, Oskar Osala.

35:31
    Vhazování nařízeno do středního pásma.

35:31
    Vyloučení v týmu HK Soči (Ryan Garbutt – 2 min., faul kolenem).

34:49
    Konec reklamní přestávky, vhazování po levé ruce domácího gólmana.

34:49
    Samsonov sbírá nahození jednoho z hráčů Soči do své rukavice, na řadě další z reklamních přestávek.
    34:35 Nikita ŠČITOV - 3:3

34:35
    Hosté využívají přesilovou hru, je srovnáno! Lapenkov se dokázal natlačit před soupeřovu branku, kotouč následně posunul k NIKITU ŠČITOVOVI a ten překonal brankáře Samsonova. 3:3! Asistence: Jevgenij Lapenkov, Alexej Cvetkov.

33:36
    První polovina z trestu Kazionova za námi, Samsonov zatím bez práce.

33:18
    Chochlov se musí vracet pro puk do vlastní třetiny.

32:35
    Zpět do akce. Soči má k dispozici další přesilovou hru, buly po levé ruce brankáře Magnitky.

32:35
    V Areně Metallurg právě probíhá reklamní přestávka.

32:35
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Denis Kazionov – 2 min., vysoká hůl).

32:28
    V závěru přesilové hry to zkoušel zleva Wellman, Samsonov však připraven na správném místě.

31:34
    První polovina z trestu Jana Kováře je minulostí, Metallurg zatím dobře brání.

30:33
    Dokáží hosté srovnat skóre utkání přesilové hře? Buly po levici Ilji Samsonova.

30:33
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jan Kovář – 2 min., hákování).
    30:29 Pavel PADAKIN - 3:2

30:29
    Hokejisté Soči se dostávají na dostřel! Bekhendovou přihrávku O'Della zpoza brány zhodnotil PAVEL PADAKIN. Třiadvacetiletý útočník tak zapisuje čtvrtý zásah v tomto ročníku, celkově již jeho desátý bod, 2:3! Asistence: Eric O'Dell, Ryan Garbutt.

30:10
    Z otočky to nyní zkoušel Padakin, Samsonov vyrazil.

29:31
    Střely na branku: 11 – 15

28:53
    Lapenkov a Cvetkov v situaci 2 na 1! Zakončení druhého jmenovaného ale minulo branku.

28:25

28:12
    Filippi se snažil hledat Kováře, do přihrávky ale vložil hůl jeden z beků Soči.

27:26
    Začíná druhá minuta z trestu Ivanova, domácí se zatím nemohou dostat k ohrožení Barulinovy branky.
    26:41 Vadim CHOMICKIJ - 3:1

26:41
    Hosté snižují při vlastním oslabení! Wellman, střílející v leže, ještě na Samsonova nevyzrál, k dorážce se ale dostal VADIM CHOMICKIJ, a ten již puk za zády gólmana Metallurgu dokázal dostat. Pro kapitána Soči druhý gól, pátý bod v sezoně! Bez asistence.

26:27

26:25
    Po reklamní přestávce si zahraje Magnitka třetí přesilovou hru.

26:25
    Vyloučení v týmu HK Soči (Andrej Ivanov – 2 min., podražení).

26:03
    Signalizovaný trest pro hokejisty Soči.

25:31
    Střely na branku: 9 – 13

24:26
    Střídání v týmu HK Soči: ze hřiště odchází Dmitrij Šikin, přichází Konstantin Barulin.
    24:26 Jevgenij TIMKIN - 3:0

24:26
    Domácí odskakují na rozdíl tří branek! Autorem branky je JEVGENIJ TIMKIN, který nejprve neuspěl bekhendovým nahozením od pravého mantinelu. K puku se ale znovu dostal za brankou soupeře a poslal ho zpět do brankoviště, kde si ho Šikin nešťastně srazil za vlastní záda. 3:0 pro Magnitogorsk! Bez asistence.

24:01
    Vhazování po levici gólmana Soči.

23:45
    Filippi to zkoušel od modré, jeden z útočníků soupeře ale jeho střelecký pokus zblokoval.

23:25
    Kovář předal Schausovi, jeho nahození od pravého mantinelu provětralo rukavici Dmitrije Šikina.

23:02
    Hosté vyhráli vhazování a mohou tak vyvést puk z vlastního pásma.

22:53
    Střela Kaletnikova zblokována mimo hrací plochu, následovat bude buly v obranném pásmu Soči.

22:18
    Naopak na druhé straně musel být pozorný Samsonov. Zleva totiž střílel Collins.

22:07
    Domácím se na moment podařilo udržet se v útočné zóně, k ohrožení Šikinovy branky ale nedošlo.

21:23
    Soči vyhrálo vhazování a k ostré ráně ihned napříhl Casey Wellman, avšak minul.

21:21
    Samsonov má kotouč v lapačce, hra přerušena.

21:04
    Ilja Chochlov rozjíždí útočnou akci od svého brankáře.

20:43
    Na druhé straně se k puku mezi kruhy dostal Osala, zakončit se mu však pořádně nepodařilo.

20:13
    Prudká střela Birjukova z pravé strany míjí Samsonovu branku.

20:01

Obě mužstva se pomalu vrací zpět ze šaten na ledovou plochu Areny Metallurg. Druhá perioda tak začne za několik málo okamžiků.

Statistiky po první třetině

Střely na branku: 6 – 7
    Zblokované střely: 3 – 9
    Vhazování: 10 – 8
    Hity: 7 – 8
    Trestné minuty: 0 – 4

První třetina utkání mezi Metallurgem Magnitogorsk a HK Soči právě skončila. Domácí vedou díky brankám Jana Kováře a Sergeje Těreščenka 2:0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:58
    V první třetině se již nic dalšího nestane.

19:05
    Icing hokejistů Soči.

19:01
    Hlasatelem ohlášena poslední minuta první dvacetiminutovky.

18:35
    Střela Öneruda z pravé strany minula Samsonovu branku.

18:29
    Nepřesná přihrávka Mozjakina na Kováře, čároví pískají zakázané uvolnění.

17:19
    Nebezpečná střela Chochlova, Samsonov vymrštil svůj pravý beton!
    16:13 Sergej TĚREŠČENKO - 2:0

16:13
    Magnitogorsk vede o dvě branky! SERGEJ TĚREŠČENKO se opřel na modré čáře do přihrávky Děnisova a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Pětadvacetiletý pravák se prosazuje podruhé v tomto ročníku, 2:0! Asistence: Denis Děnisov, Jevgenij Timkin.

15:50
    Ilja Chochlov s pukem za vlastní brankou, obě mužstva prostřídávají své řady.

15:17
    Střela Chochlova zblokována, Samsonov tak zasahovat nemusel.

14:42

14:21
    Až nyní. Mozjakin se opřel do přihrávky Pivtsakina, avšak minul tři tyče.

13:43
    První polovina z trestu Mamkina za námi, Magnitce se zatím nepodařilo usadit se v útočném pásmu.

12:48
    Hosté vyhráli vhazování a ihned posílají puk pryč z vlastního pásma.

12:42
    Bude i druhá početní převahu Metallurgu využita? Buly tentokrát po pravici Dmitrije Šikina.

12:42
    Vyloučení v týmu HK Soči (Michail Mamkin – 2 min., hákování).

12:23
    Další signalizovaný trest pro hostující mužstvo!

12:05
    Pokračujeme. Vhazování po levé ruce brankáře Soči.

12:05
    Střely na branku: 5 – 5

12:05
    Hra přerušena, ke slovu přichází další reklamní přestávka.
    11:43 Jan KOVÁŘ - 1:0

11:43
    Přesilová hra je využita, domácí ujímají vedení! JAN KOVÁŘ se opřel na levé straně do přihrávky Filippiho a překonal brankáře Šikina střelou k bližší tyči. Pro českého útočníka s číslem 43 je to třetí branka, desátý bod v sezoně, 1:0 pro Magnitku! Asistence: Matt Ellison, Tomáš Filippi.

11:25
    Hokejisté Magnitky kombinují v útočném pásmu.

11:00
    První přesilová hra v utkání pro Metallurg, vhazování po pravici Šikina.

11:00
    Vyloučení v týmu HK Soči (Casey Wellman – 2 min., podražení).

10:53
    Signalizovaný trest por Soči, rozhodčí zatím ponechávají domácím výhodu.

10:48
    Mamkin vyzkoušel od modré Samsonovu pozornost, gólman Magnitogorsku ponechal kotouč v náručí.

10:43
    Nepovedená rozehrávka Schause – zakázané uvolnění.

09:48
    Další velká šance pro Metallurg! Před brankou dorážející Osala však nedokázal překonat brankáře hostů.

09:41
    Soči se provinilo dalším icingem.

08:48
    Kaletnikov zastavil útočnou snahu Wellmana.

07:56
    Mamkin má puk v bezpečí za vlastní brankou, hosté tak mohou konečně vystřídat.

07:41
    V krátkém sledu přichází další icing hokejistů s leopardem na svém dresu. Vhazovat se tak bude opět poblíž Šikina.

07:30
    Hosté vyhazují jen na zakázané uvolnění.

07:12
    Tlak domácích pokračuje.

06:40
    Zatím největší šanci měl nyní obránce Denis Denisov, gólman Soči se však stihl přesunout ke své pravé tyči.

06:11
    Po vyhraném buly to zkoušel Osala, Šikina ale neohrozil.

06:08
    Konec reklamní přestávky, vhazování po pravici Dmitrije Šikina.

06:08
    Hra přerušena, na řadě první reklamní přestávka.

06:01
    Mozjakin nabízel před branku Kovářovi, ten se ale k puku nedostal.

05:31
    Domácí kombinují v útočné třetině.

04:38
    Alexandrov zakládá útočnou akci svého týmu zpoza vlastní branky.

03:45
    Z pravého kruhu pro vhazování to zkoušel hostující útočník Casey Wellman, jeho střela byla ale sražena mimo.

03:17
    Bek Schaus s kotoučem za vlastní brankou, oba týmy střídají.

02:52
    Špatná přihrávka Kováře, kupředu tak nyní mohou hosté.

02:27
    Vhazuje se po levici Ilji Samsonova.

02:27
    Pokus z hole Cvetkova sbírá gólman Metallurgu do své lapačky, hra přerušena.

01:34
    Útočná akce Platonova neměla dlouhého trvání, hrají tak opět hokejisté Soči.

01:05
    Chochlovova střela, Samsonov má puk v rukavici.

00:36
    Tvrdý hit Chomickije na Šenfelda!

00:26
    O první střelu utkání se však postarali hosté, Samsonov má tak první zásah.

00:06
    Buly pro Metallurg, Birjukov ihned nahazuje do útočného pásma.

00:01

Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Matt Ellison a Alexej Cvetkov, utkání mezi Metallurgem Magnitogorsk a HK Soči může začít!

Hymna za námi, kapitáni obou mužstev se zdraví s rozhodčími.

V Areně Metallurg jsou oznamovány zahajovací formace, následovat bude ruská státní hymna.

Z:9 V:4 OG:16 PR:2,03 ÚS(%):93,2 SO:1

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – J. Birjukov (A), Pivcakin, Dronov, Schaus, Děnisov, S. Těreščenko, Budkin – Mozjakin (C), Ellison, Jan Kovář (A) – Šenfeld, Osala, Filippi – Platonov, Berestennikov, Timkin – De. Kazionov, Švyrjov, Kaletnik – Sirotkin.

HK Soči: Šikin (Barulin) – Ščitov, Alexandrov (A), Chochlov, Chomickij (C), Pedan, Mamkin, Miromanov – Lapenkov, Cvetkov (A), Šmeljov – Collins, Önerud, Wellman – Garbutt, O'Dell, Padakin – Ščegolkov, A. Ivanov, Tomilin.

Rozhodčí: Viktor Birin, Sergej Beljajev – Ivan Dedjulja, Dmitrij Goljak.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Rozhodčí dnešního utkání
    (pozn.: za jménem rozhodčího uveden jeho celkový počet odpískaných zápasů v KHL)

Hlavní:
    Viktor Birin – 374 záp., 34 let, RUS
    Sergej Beljajev – 290 záp., 33 let, RUS

Čároví:
    Ivan Dedjulja – 277 záp., 33 let, BLR
    Dmitrij Goljak – 262 záp., 33 let, BLR

Obě mužstva již absolvují v Areně Metallurg předzápasové rozbruslení.

Dámy a pánové, vítejte ještě jednou při sledování utkání mezi Metallurgem Magnitogorsk a HK Soči! Úvodní buly bude vhozeno za nějakých 40 minut!

Dějiště dnešního utkání – Arena Metallurg

K vybudování Areny Metallurg došlo v roce 2006, její otevření se pak datuje na 12. leden 2007. Na domácí zápasy Metallurgu Magnitogorsk se do areny vejde celkem 7 704 diváků.
    Jan Kovář působí v Magnitogorsku již pátým rokem

Češi a Slováci v tomto utkání

Tomáš Filippi – centr/pravé křídlo, 25 let, CZE
    Jan Kovář – centr, 27 let, CZE

Vzájemná utkání z loňské sezony

ST 11. 01. 2017 – Arena Metallurg:
    Metallurg Magnitogorsk – HK Soči 3:5 (1:0 1:3 1:2)

ÚT 15. 11. 2016 – Ledový palác Bolšoj:
    HK Soči – Metallurg Magnitogorsk 0:5 (0:3 0:0 0:2)

Trestné minuty: 156 – 122
    Konstantin Barulin vychytal v posledních třech utkáních dvě nuly!

HK SOČI (7-1-0-4)

Soči zatím předvádí solidní výkony a na začátku sezony se tak pohybuje na čele Západní konference. V posledních zápasech mají navíc hokejisté s leopardem na svém dresu skvělou formu – čtyři výhry po sobě.
    V minulém utkání dokázalo Soči vyhrát na ledě Avtomobilistu Jekatěrinburg 2:0. Gólman Konstantin Barulin si připsal druhé čisté konto v sezoně!

Poslední odehrané utkání – PÁ 22. 09. 2017:
    Avtomobilist Jekatěrinburg – HK Soči 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 36. Alexandrov (Padakin), 59. Chochlov

Rozhodčí: Sergej Gusev, Alexej Bělov – Gleb Lazarev, Alexandr Sadovnikov

Diváci: 4 500
    Sergej Mozjakin, kapitán Metallurgu Magnitogorsk

METALLURG MAGNITOGORSK (5-1-2-5)

Metallurg nevstoupil do letošní sezony příliš zrovna nejlépe – třináct zápasů, šest výher a sedm proher. Svěřenci trenéra Ilji Vorobjova padli v posledních čtyřech zápasech za sebou, v nichž navíc inkasovali šestnáct branek!
    Naposledy Magnitka prohrála v domácím utkání se Salavatem Julajev Ufa těsně 3:4. Dva body, za gól a asistenci, si v tomto utkání mimo jiné připsal český útočník Tomáš Filippi.

Metallurg Magnitogorsk – Salavat Julajev Ufa 3:4 (0:2, 2:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 32. Pivcakin (J. Birjukov), 34. S. Těreščenko (Filippi, Osala), 51. Filippi (Platonov, J. Birjukov) – 5. Arzamascev (Omark, Hartikainen), 14. J. Bodrov (Lisin, Loginov), 22. Larsen (Omark), 51. Soloduchin (M. Majorov, Kemppainen)

Metallurg Magnitogorsk - HK Soči, 14:00 SEČ

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje! Dnešním dnem pokračuje Kontinentální hokejová liga čtyřmi duely. Zde budete moci sledovat utkání mezi Metallurgem Magnitogorsk a HK Soči. Úvodní vhazování bude v Areně Metallurg vhozeno ve 14:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 12. Jan Kovář (Ellison, Filippi), 17. S. Těreščenko (Děnisov, Timkin), 25. Timkin, 36. Timkin (Šenfeld, Osala), 54. Pivcakin (Mozjakin), 58. Jan Kovář – 27. Chomickij, 31. Padakin (O'Dell, Garbutt), 35. Ščitov (Lapenkov, Cvetkov), 50. O'Dell (Chochlov, Collins)

HK Soči: Šikin (25. Barulin) – Ščitov, Alexandrov (A), Chochlov, Chomickij (C), Pedan, Mamkin, Miromanov – Lapenkov, Cvetkov (A), Šmeljov – Collins, Önerud, Wellman – Garbutt, O'Dell, Padakin – Ščegolkov, A. Ivanov, Tomilin.

Rozhodčí: Viktor Birin, Sergej Beljajev – Ivan Dedjulja, Dmitrij Goljak