Čeljabinsk – Kazaň 3:2 (po pr.) | Jekatěrinburg – Ufa 4:0 (kon.) | Magnitogorsk – Soči 6:4 (kon.)
Toljatti – Nižněkamsk 1:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
6:4 (2:0, 2:3, 2:1)
HK Soči
Neděle 24.09.2017, 14:00 • Arena Metallurg • KHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek neděle! (16:41:17)

Hokejisté Metallurgu dnes ukončilo čtyřzápasovou šňůru bez výhry

Na branky bohaté utkání mezi Metallurgem Magnitogorsk a HK Soči právě skončilo. Domácí v něm vítězí 6:4. Ve 25. minutě se již zdálo, že Magnitce vítězství nikdo nesebere, jenže soupeř dokázal během osmi minut srovnat. I do třetí třetiny vstupovali domácí ve vedení, v 50. minutě ale srovnal Eric O'Dell. Metallurg se ale o čtyři minuty později vrátil do vedení zásluhou Nikity Pivcakina, tato branka se později ukázala jako vítězná. Na konečných 6:4 pak upravoval svou druhou brankou v utkání český útočník Jan Kovář.

59:36
    Hosté se nadále drží v útočné třetině, času na vyrovnání už ale příliš nezbývá.

59:25
    Dobrá střela Mamkina, Samsonov ale připraven.

59:10
    Barulin na střídačce, Soči to ještě zkusí v šesti!

59:01
    Probíhá již poslední minuta utkání.

58:55
    Mozjakin měl na holi sedmou branku svého týmu, kotouč ale za záda Barulina dostat nedokázal.

58:32
    Barulin zatím zůstává v brance.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!
    57:09 Jan KOVÁŘ - 6:4

57:09
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Magnitka vede necelé tři minuty před koncem o dvě branky! JAN KOVÁŘ byl důrazný po vhazování a ačkoliv byl oběma koleny na ledě, vymetl pravý horní růžek Barulinovy branky! Druhý gól pro rodáka z Písku v tomto utkání, celkově jeho čtvrtý v této sezoně KHL! Bez asistence.

57:06
    Počet sil na ledě se srovnává.

57:06
    Vyloučení v týmu HK Soči (Eric O'Dell – 2 min.).

57:01
    Vhazování po pravé ruce Ilji Samsonova.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 12. Jan Kovář (Ellison, Filippi), 17. S. Těreščenko (Děnisov, Timkin), 25. Timkin, 36. Timkin (Šenfeld, Osala), 54. Pivcakin (Mozjakin), 58. Jan Kovář – 27. Chomickij, 31. Padakin (O'Dell, Garbutt), 35. Ščitov (Lapenkov, Cvetkov), 50. O'Dell (Chochlov, Collins)

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – J. Birjukov (A), Pivcakin, Dronov, Schaus, Děnisov, S. Těreščenko, Budkin – Mozjakin (C), Ellison, Jan Kovář (A) – Šenfeld, Osala, Filippi – Platonov, Berestennikov, Timkin – De. Kazionov, Švyrjov, Kaletnik – Sirotkin.
    HK Soči: Šikin (25. Barulin) – Ščitov, Alexandrov (A), Chochlov, Chomickij (C), Pedan, Mamkin, Miromanov – Lapenkov, Cvetkov (A), Šmeljov – Collins, Önerud, Wellman – Garbutt, O'Dell, Padakin – Ščegolkov, A. Ivanov, Tomilin.

Rozhodčí: Viktor Birin, Sergej Beljajev – Ivan Dedjulja, Dmitrij Goljak