Vítkovice – Mladá Boleslav | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Liberec – Chomutov | 1:4 (kon.) | | | Plzeň – Pardubice | 10:2 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 3:4 (po pr.) | | | Mountfield HK – Sparta | 2:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Jihlava | 4:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Kazaň | 3:2 (po pr.) | | | Jekatěrinburg – Ufa | 4:0 (kon.) | | | Magnitogorsk – Soči | 6:4 (kon.) |
Toljatti – Nižněkamsk | 1:2 (kon.) |
Znojmo – Záhřeb | 2:3 (po pr.) |
Poruba – Přerov | 2:14 (kon.) |
Minnesota – Colorado | 2:1 (kon.) | | | Detroit – Boston | 5:1 (kon.) | | | Washington – Carolina | 1:4 (kon.) |
Ottawa – Montreal | 5:1 (kon.) | | | Buffalo – Toronto | 1:3 (kon.) | | | New Jersey – NY Rangers | 2:1 (kon.) |
St. Louis – Dallas | 0:4 (kon.) | | | Chicago – Columbus | 2:3 (kon.) | | | Arizona – San Jose | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Edmonton – Winnipeg | 6:2 (kon.) | | | Columbus – Nashville | 3:5 (kon.) | | | Tampa – Florida | 2:4 (kon.) |
Nitra – Lipt. Mikuláš | 3:2 (kon.) | | | Žilina – Nové Zámky | 3:1 (kon.) | | | Poprad – Detva | 4:1 (kon.) |
Banská Bystrica – Zvolen | 4:2 (kon.) | | | Trenčín – Košice | 3:1 (kon.) |
Radomyšl – Pelhřimov B | 14:2 (kon.) | | | Telč – Č. Krumlov | 1:9 (kon.) | | | Kroměříž – Rosice | 8:3 (kon.) |
Uničov – Blansko | 6:3 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – H. Benešov | 8:1 (kon.) | | | Veselí nLuž. – HC Vimperk | 5:2 (kon.) |
Frýdlant – HC Turnov | 4:2 (kon.) | | | Kutná Hora – Mladá Boleslav B | 4:1 (kon.) | | | V.Popovice – Lev Benešov | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Žižkov Praha – Kobra Praha B | 4:9 (kon.) | | | HC Vajgar – Tábor B | 2:3 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Břeclav | 6:4 (kon.) |
Žabonosy – Čáslav | 2:1 (kon.) | | | PZ Kladno – Neratovice | 2:3 (kon.) | | | Lomnice n/P – Č. Lípa | 6:7 (kon.) |
Gepardi Jablonec – HC Varnsdorf | 5:6 (0:1 po s.n.) |
Litvínov – Studénka Sledge | 0:8 (kon.) | | | SHK Mustangové – Č.Budějovice | 5:1 (kon.) | | | SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Karlovy Vary – Zlín sledge | 4:5 (kon.) |
Znojmo – Újpesti TE | 7:1 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Tango Klatovy | 1:2 (kon.) | | | Tomahawk – Poběžovice | 3:1 (kon.) | | | Marsy Klatovy – HC Čápi | 5:4 (kon.) |
Klášterec nO – | 1:11 (kon.) | | | Litoměřice B – Louny | 4:9 (kon.) |
konec
Metallurg Magnitogorsk
6:4
(2:0, 2:3, 2:1)
HK Soči
Jiří Sameš
Branky a nahrávky:
12. Jan Kovář (Ellison, Filippi), 17. S. Těreščenko (Děnisov, Timkin), 25. Timkin, 36. Timkin (Šenfeld, Osala), 54. Pivcakin (Mozjakin), 58. Jan Kovář – 27. Chomickij, 31. Padakin (O'Dell, Garbutt), 35. Ščitov (Lapenkov, Cvetkov), 50. O'Dell (Chochlov, Collins)
Rozhodčí: Viktor Birin, Sergej Beljajev – Ivan Dedjulja, Dmitrij Goljak
Diváci:
Neproměněná penalta:
Metallurg Magnitogorsk:
Samsonov (Košečkin) – J. Birjukov (A), Pivcakin, Dronov, Schaus, Děnisov, S. Těreščenko, Budkin – Mozjakin (C), Ellison, Jan Kovář (A) – Šenfeld, Osala, Filippi – Platonov, Berestennikov, Timkin – De. Kazionov, Švyrjov, Kaletnik – Sirotkin.
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči: Šikin (25. Barulin) – Ščitov, Alexandrov (A), Chochlov, Chomickij (C), Pedan, Mamkin, Miromanov – Lapenkov, Cvetkov (A), Šmeljov – Collins, Önerud, Wellman – Garbutt, O'Dell, Padakin – Ščegolkov, A. Ivanov, Tomilin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči: Šikin (25. Barulin) – Ščitov, Alexandrov (A), Chochlov, Chomickij (C), Pedan, Mamkin, Miromanov – Lapenkov, Cvetkov (A), Šmeljov – Collins, Önerud, Wellman – Garbutt, O'Dell, Padakin – Ščegolkov, A. Ivanov, Tomilin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Viktor Birin, Sergej Beljajev – Ivan Dedjulja, Dmitrij Goljak
Diváci:
MET: Nick Schaus (O) – 23:01
SOC: Jurij Alexandrov (O) – 24:47
Tomáš Filippi (MET) 0+1, 5 střel, čas na ledě 20:30
Jan Kovář (MET) 2+0, 4 střely, čas na ledě 21:00
Střely na branku: 29 – 35
Zblokované střely: 13 – 19
Vhazování: 40 – 19
Hity: 13 – 19
Trestné minuty: 8 – 24
Magnitka vede necelé tři minuty před koncem o dvě branky! JAN KOVÁŘ byl důrazný po vhazování a ačkoliv byl oběma koleny na ledě, vymetl pravý horní růžek Barulinovy branky! Druhý gól pro rodáka z Písku v tomto utkání, celkově jeho čtvrtý v této sezoně KHL! Bez asistence.