Lev Litvínov – Ještěři 1:4 (kon.) | Nordics Most – Jirkov 4:5 (kon.)
HBC Lev Litvínov
1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
Neděle 24.09.2017, 13:30 • A.N.S. Most • 2. Liga - Čechy Sever

Tak utkání si Ústí pohlídalo když v poslední třetině přidalo ještě dvě branky a odváží si výhru 4:1. (15:16:09)

44:49
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Rus – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Vítko – 2 min., hrubost).

43:26
    Ještěři právě vstřelili branku!
    Jiří Tomáš vyvezl míček ze své třetiny, kde ještě předal RADKU FOJTOVI, který už ho v klidu dovezl až do prázdné litvínovské branky. Asistence: Jiří Tomáš.

43:02
    Litvínov si bere oddechový čas a zkouší hru bez brankáře.

43:02
    Litvínov zasypal Želka sprškou střel z velké vzdálenosti, když některé z nich mu i vypadli, ale žádný velký problém z toho nebyl.

42:12
    A Ústí začalo tvrdě bránit a každý míček vyhazovat z pásma i za cenu zakázaného uvolnění.

41:06
    Jiří Tomáš vběhl do útočného pásma kde přenechal DAVIDU HAASOVI, který prostřelil Soukupa. Asistence: Jiří Tomáš.

40:44
    A Ústí se podařilo na svůj tlak navázat a připsat si dalších střel, Soukup opět vše v pohodě zvládl.

39:38
    Po dlouhé době jsme viděli souvislejší tlak. Měli ho na svědomí hráči Ústí, ale brankář Soukup vše v pohodě zvládl.

38:41
    Po tvrdém střetu zůstal na ploše ležet Tomáš Klíma, naštěstí už se zvedá a za potlesku spoluhráčů i protihráčů odchází po svých na střídačku.

37:07
    Další pokus o přechod středního pásma zastavuje zakázané uvolnění.

35:01
    Už to vypadalo že by se Ústí dostalo do útoku, ale jejich snažení zastavuje ofsajd.

32:55
    Hra se pohybuje ve středním pásmu, ani jeden z týmu se nedostal pořádně do pásma natož ke střele.

30:01

Ve druhé třetině Litvínov konečně vytěžil ze svého tlaku a vsítil aspoň kontaktní branku, jinak se hra celkem srovnala a žádné vážnější šance jsme neviděli.

30:00

29:36
    Litvínovský hráč nevěděl co s míčkem tak ho vyhodil a ten se dokutálel až na zakázané uvolnění.

Marek Payer

Branky a nahrávky: 18. Sazvaic (Kovář, Kopýtko) – 2. Tomáš (Fojt), 15. Vitilo (Schwarzurg), 42. Haas (Tomáš), 44. Fojt (Tomáš)

HBC Lev Litvínov: Soukup – Rus, Král, Kopýtko, Hora, Kapony, Švadleňák, Němeček, Pokorný, Kovář, Novák, Walz
    HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem: Želka – Kučera, Burian, Tomáš, Čejka, Fojt, Formánek, Haas, Hladík, Klíma, Langr, Tyška, Panocha, Řezábek, Schwarzurg, Straka, Vítko

Rozhodčí: Kníže-Loskot