Perm – Chabarovsk 3:0 (kon.) | Groznyj – Kazaň 1:0 (kon.)
FK Amkar Perm
3:0 (1:0)
SKA Chabarovsk
Pondělí 25.09.2017, 16:00 • Stadion Zvezda, Perm • Ruská Premier Liga • 11. kolo

Domácí celek tento zápas vyhrává 3:0. Velkou zásluhu na tom má Darko Bodul. Ten krásnou brankou z volného kopu upravil na 2:0, a pak v samotném závěru zápasu připravil gólovou akci pro spoluhráče. (17:57:19)

90+4
    90+3. Pavel KOMOLOV - 3:0

90+3
    Amkar Perm právě vstřelil branku!
    V samotném závěru zápasu přidávají domácí další branku. Bodul výborně dostal míč před branku, následně přihrál PAVLU KOMOLOVI, který snadno překonal gólmana. Asistence: Darko Bodul.

90+2
    Žlutou kartu dostává Petar Zanev (FK Amkar Perm).

90+1
    Georgij Gabulov se protlačil do zajímavé střelecké pozice, jeho zakončení bylo zablokované obráncem domácího celku.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Michail Gaščenkov se protlačil do střelecké pozice, jeho pokus dobře vyrazil brankář Alexandr Dovbňa

88
    Volný kop pro hostující celek. Ruslan Korjan rozehrával, jeho centr snadno vyrazil brankář Artur Nigmatullin.

86
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává.
    84. Darko BODUL - 2:0

84
    Krásná rána, 2:0! Volný kop rozehrával DARKO BODUL a jeho technicky velmi dobře provedený pokus zapadl přesně k tyčce, Alexandr Dovbňa na míč nedosáhl.

83
    Domácí celek se probojoval do zajímavé střelecké pozice. Petar Zanev dlouhou dobu zpracovával míč, nakonec byl faulován.

81
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Stanislav Prokofjev, přichází Darko Bodul.

80
    Stanislav Prokofjev se protlačil k zakončení, ovšem jeho pokus končí mimo branku. Alexandr Dovbňa zasahovat vůbec nemusel.

79
    Rohový kop pro domácí celek, ten se zvládl ubránit rychlým protiakcím soupeře, a tak může nyní kombinovat.

77
    Nepřesnou ránu nyní vyslal hostující Ruslan Korjan. Jeho tvrdý pokus končí mimo bránu.

76
    Alexandr Pucko se pokouší vypracovat šanci pro své spoluhráče, ale jeho přihrávka postrádala přesnost.