Real Betis – Levante 4:0 (kon.)
Real Betis
4:0 (0:0)
Levante UD
Pondělí 25.09.2017, 21:00 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • Španělská LaLiga • 6. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:01:37)

Po fantastickém druhém poločase mohou domácí slavit zisk dalších tří bodů! Dnešním vítězstvím tak Real Betis potvrdil senzační tři body z hřiště Realu Madrid. Domácím vůbec nevyšel první poločas, v němž sice byli aktivnější, ale v útočné fázi to bylo neskutečné trápení. Vše změnil druhý poločas, do něhož domácí nastoupili fantasticky, když hned ve 48. minutě šli do vedení. V dalším průběhu pak přidali ještě další tři góly a neškodné Levante tak ze Sevilly odjíždí s krutým debaklem.

90+3
    90+2. Antonio SANABRIA - 4:0

90+2
    Real Betis právě vstřelil branku!
    ANTONIO SANABRIA dává definitivní pojistku na dnešní domácí tři body, dva obránci Levante se srazili a rázem šel Sanabria sám na gólmana, kterého pohodlně překonal přízemní střelou.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty, domácí v útoku.

89
    Za pískotu diváků zatáhl míč po pravé straně Pedro López, ale to bylo ze strany hostů asi tak všechno.

87
    Další útočná akce Betisu, který v závěru zápasu dominuje.

85
    Andrés Guardado (Real Betis) střihl nůžkami na hranici malého vápna, míč sice zamířil mimo branku, ale ještě předtím nechybělo moc, aby ho hlavou poslal do branky Antonio Sanabria!

84
    Roh pro Betis, domácí rozehrají z pravé strany.

82
    Cheick Doukouré (Levante) akrobaticky zpracovává míč na hranici vápna Betisu, pak i v pádu vypálil, ale hodně nepřesně.

80
    Poslední desetimuntovka tohoto utkání, hosté s míčem u půlící čáry, ale Levante již s největší pravděpodobností může zapomenout na body.

79
    Také Cristian Tello (Real Betis) se dostal do zakončení, s jeho střelou z levé strany ale neměl Raúl Fernández takové starosti.

78
    Nahuel se hned dostal do šance, jeho střelu z pravé strany Raúl Fernández parádně vyrazil.

76
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Sergio León, přichází Matías Nahuel.

74
    Antonio Sanabria (Real Betis) padá u půlící čáry, zákrok Moralese se ale obešel bez karty.

72
    Domácí s míčem u půlící čáry, nikam již ale dopředu nespěchají.

71
    Sergio León (Real Betis) dokázal z levé strany vrátit míč před branku, tam zkoušel akrobaticky zakončit Antonio Sanabria, který ale míč netrefil ideálně.

70
    Betis vybojoval roh, který domácí rozehrají z pravé strany.

Martin Dvořák

Branky: 48. A. Sanabria (León), 55. Ruiz (Guardado), 65. León (Durmisi), 90+2. A. Sanabria (Ruiz)

Karty:   51. Mandi (RBE)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:8.
    Real Betis: Adán – Barragán (59. R. Navarro), Mandi, Amat, Durmisi – Javi García – Joaquín (69. Tello), Guardado, Ruiz – León (76. Nahuel), A. Sanabria.
    Náhradníci: D. Giménez – R. Navarro, Feddal, Nahuel, Tello, Guerrero, Gracia.

Levante UD: Fernández – Pedro López, Chema, Postigo, Toňo – Campaña (67. Doukouré), Suárez Pier – Ivi (56. Samuel), E. Bardi (56. Nano), Morales – Alegría.
    Náhradníci: Olazábal – Doukouré, Samuel, Nano, Lukić, E. Boateng, Luna.

Rozhodčí: P. González – C. García, Villate