Zlín – Brno 3:0 (kon.) | Olomouc – Karviná 2:4 (kon.) | Jihlava – Třinec 5:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
5:0 (4:0)
FK Třinec
Pondělí 25.09.2017, 13:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • Juniorská liga – Morava • 8. kolo

Utkání nakonec končí vítězstvím Jihlavy 5:0. Domácí si tři body zajistili už v prvním poločase, kdy se prosadili hned čtyřikrát. Ve druhé půli pak přidali ještě jeden gól. (15:02:05)

90+1

90
    Třinec ještě v závěru zahrával jeden roh, ani z něj se ovšem neprosadil.

85
    Jihlava zahrávala pátý roh v utkání, šestý gól ovšem nepřidala.

82
    Utkání už spěje do svého konce a Jihlava si do tabulky připíše tři body.

77
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Lasota, přichází Ceniga.

76
    Třetí zakončení Třince v utkání, potřetí však mimo bránu. Brankář Soukup má dnes zatím pohodový den.

73
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Vysočina naložila s penaltou úspěšně a je zde pátý gól v třinecké síti. Svým druhým gólem v utkání se prezentoval MATŮŠ MARCIN.

73
    Penalta! Domácí Jihlava bude zahrávat pokutový kop.

72
    Do konce utkání zbývá dvacet minut a domácí si hlídají pohodlné vedení.

71
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Chloň, přichází Konečný.

65
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Rabušic, přichází Vrzal.

65
    Zakončení se tentokrát nepodařilo ani Vysočině, která mířila mimo tři tyče.

63
    Zakončení ze strany Slezanů přišlo, ovšem podobně jako v prvním případě bylo znovu nepřesné.

62
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Průša, přichází Fikar.

61
    Třinečtí se ve druhém poločase více dostali do hry, ale brankové příležitosti nebo jakékoliv zakončení však stále z jejich strany schází.

57
    Standardku z dobré pozice zahrávali Třinečtí, jenže s ní nenaložili dobře a navíc poté sami faulovali.

56
    Žlutou kartu dostává Celba (FK Fotbal Třinec).

53
    Rohový kop si vyzkoušeli také Třinečtí, ale k zakončení se neprobojovali a naopak museli spěchat dozadu, protože do protiútoku šli domácí.
    Branky: 9. Rabušic, 23. Rabušic, 34. Marcin, 35. Záviška, 73. Marcin (pen.)

Karty:   56. Celba (TRI)

FC Vysočina Jihlava: Soukup – Mišůn, Smejkal, Záviška, Rabušic (65. Vrzal), Marcin, Beseda, Dujmovič, Svatík, Průša (62. Fikar), Vašíček.
    Náhradníci: Lancman – Fikar, Karmazín, Vrzal.

FK Třinec: Adamuška – Markiefka, Lanc, Velner, Chloň (71. Konečný), Cieslar, Celba, Lasota (77. Ceniga), Samiec, Dedič (46. Kvapil), Janošík.
    Náhradníci: Kubik – Konečný, Kvapil, Ceniga.

Rozhodčí: Adámková – Dobrovolný, Hájek.