Novosibirsk – Jaroslavl 4:3 (po pr.) | Omsk – Dynamo Moskva 0:1 (kon.) | Barys – Petrohrad 1:4 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Minsk 1:2 (kon.) | Jokerit – Viťaz 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Vladivostok 3:0 (kon.)
CSKA Moskva – HC Slovan 3:2 (kon.) | Riga – Kunlun 1:2 (kon.) | Spartak Moskva – Chabarovsk 4:1 (kon.)
CSKA Moskva
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HC Slovan Bratislava
Pondělí 25.09.2017, 18:30 • CSKA Ice Palace, Moskva • KHL

Ode mě to je pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího přenosu napočtenou. (21:07:12)

Máme tu konec zápasu a radovat se mohou hokejisté domácího CSKA. Dlouho to však vypadalo, když se podařilo vyrovnat hostujicímu Despresovi, že se půjde do prodloužení. Dvacet sekund před koncem však vytvořil obrovskou chybu Ebert a namazal do šance Ivanu Těleginovi, který se nemýlil a rozjásal celý Ledový Palác v Moskvě.

59:48 Ivan TĚLEGIN - 3:2

59:48
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Ebert udělal obrovskou chybu a CSKA tak daruje branku a vítězství v dnešním utkání. IVAN TĚLEGIN už věděl co s pukem a uklidil ho za Mazance. Trenér Říha ho rozhodně nepochválí. Bez asistence.

59:40
    Smoleňákova střela mezi betony udělala domácímu brankáři obrovské potíže.

58:40
    Kaprisov v útočném pásmu pro domácí nic nevymyslel.

Vstřelí někdo branku v posledních dvou minutách a nebo uvidíme prodloužení přípradně samostatné nájezdy.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:10
    Kaprisov hledal kolegu Kiseleviče ten však nedokázal zakončit.

56:32
    Na druhé straně nahození Meszároše domácího brankáře nerozhodilo.

55:55
    Mazanec již byl překonaný, ale Kaprizov puk na brankové čáře do branky nedotlačil.

55:35
    Odraz od zadního mantinelu nadělal Johanssonovi problémy.

54:40
    Kašpar dostal puk na Michala Řepíka, ale pro smůlu Slovanu byl odpískán ofsajd.

54:35
    Poskakující puk před Mazance hostující brankář raději ukrývá v lapačce před dotírajícími domácími.

53:48
    Přihrávka rukou v podání domácího Kirilla Petrova.

53:37
    Bude se vhazovat v obranném pásmu CSKA po zásahu vysokou holí.

53:10
    Hosté se z obrovského zámku domácích osvobozují vyhozením puku do středního pásma.

Jan Přikryl

Vojtěch Martinek

Tomáš Teplý

Branky a nahrávky: 8. Ljubimov (Andronov, Tělegin), 26. Ničuškin (K. Petrov), 60. Tělegin – 4. Hrnka (Smoleňák), 45. Despres (Kašpar, Řepík)

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – M. Robinson, Kiselevič, Naumenkov, Nestěrov, Pašnin, Ar. Sergejev, Ožiganov – Platt, Grigorenko, Scott – Šumakov, Šalunov, Kaprizov – Al. Popov, K. Petrov, Ničuškin – Tělegin, Andronov, Ljubimov.
    HC Slovan Bratislava: Mazanec (Štěpánek) – Despres, Meszároš, Švarný, Taimi, Ebert, T. Voráček, Boldizar, Bačík – Co. Genoway, Řepík, Kašpar – Skalický, A. Šťastný, J. Mikúš – Buchtele, Smoleňák, Hrnka – Sádecký, M. Hlinka, Šerbatov.

Rozhodčí: Cyplakov, Ibatulin – Palej, Ponamarenko