Benátky n/J – Prostějov 4:2 (kon.) | Vsetín – Slavia 2:5 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 2:3 (kon.)
K. Vary – Kladno 6:2 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 1:2 (kon.) | Frýdek-M. – Havířov 2:3 (kon.)
Přerov – Ústí n/L 7:4 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
HC Stadion Litoměřice
Pondělí 25.09.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 6. kolo

56:37
    Vyloučen hráč číslo 75 Martin Havelka (LTM) na dvě minuty – faul kolenem.

46:00
    A za již zmiňované vyhození puku si jde odsedět dvouminutový trest hráč číslo 5 Ondřej Malec (TRE) za zdržování hry.

41:46
    Zatímco se dostali domácí dostali do plného počtu, hra se opět dostala do výhody pro hosty, kdy padlo další vyloučení. Tentokrát jde na trestnou lavici hráč číslo 66 Lukáš Vágner (TRE) na dvě minuty – držení protihráče.

39:23
    Vyloučen hráč číslo 62 Dalimil Mikyska (TRE) na dvě minuty – vražení na hrazení.

36:06
    Vyloučen hráč číslo 3 Martin Jandus (LTM) na dvě minuty – držení protihráče.

31:55
    Vyloučen hráč číslo 77 Richard Kristl (TRE) na dvě minuty – krosček.

31:31
    Po poměrně krátké době se dostávají Litoměřice opět do oslabení. Tentokrát si jde odsedět dvouminutový trest hráč číslo 71 Matěj Chalupa (LTM) za příliš mnoho hráčů na ledě.

29:23
    Vyloučen hráč číslo 16 Aleš Pavlas (LTM) na dvě minuty – držení protihráče.

29:18
    Havránek se do sebe zaklesl s jedním z hráčů Litoměřic. Najednou se puk po střele jednoho z hráčů hostů v bráně Rybára, tento pokus ale platit nebude a namísto toho se bude vylučovat.

28:46
    Rozhodčí po faulu nakázali trestné střílení, které jel za Horáckou Slavii Tadeáš Král, který svůj pokus dostat puk mezi Rybárovy betony nedokázal realizovat. Stav tak zůstává stejný: 2:3.

24:59
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Litoměřice rychle využívají přesilovku a opět se dostávají do vedení, kdy po přihrávce od Pavlase se dostal ke střele SMETANA, který propálil Vejmelku. Asistence: Pavlas.

24:18
    Vyloučen hráč číslo 88 Luboš Horký (TRE) na dvě minuty – sekání.

23:43
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A domácí opět srovnávají stav, tentokrát na 2:2 zásluhou JANA WASSERBAUERA, který propálil z otočky Rybára. Asistence: Havránek.

22:47
    a přichází rychlá odpověď Litoměřic! Rychlý protiútok vytvořili Veselý, Kvasnička a BÍLEK, který byl tím úspěšným střelcem a navýšil stav na 2:1. Asistence: Kvasnička, Veselý.

22:26
    Zohorna si najel zpoza Rybárovy brány a pokusil se zakončit. To se mu nepodařilo, ale puk se po odrazu od jednoho z hráčů dostal k SILVESTEROVI KUSKOVI, který byl již úspěšný a vyrovnal stav na 1:1. Asistence: Radim Zohorna.

19:19
    A máme tu další vyloučení na straně Třebíče, na trestnou lavici byl poslán hráč číslo 51 Jan Wasserbauer (TRE) na dvě minuty – držení protihráče.

18:35
    Vyloučen hráč číslo 9 Roman Erat (TRE) na dvě minuty – podražení.

15:40
    Vyloučen hráč číslo 21 Radek Jeřábek (LTM) na dvě minuty – nedovolené bránění.

09:18
    Vyloučen hráč číslo 91 Jan Veselý (LTM) nastupuje trest na dvě minuty – příliš mnoho hráčů na ledě.

08:37
    Vyloučen hráč číslo 22 David Kvasnička (LTM) na dvě minuty – hákování.

06:44
    Nádhernou kombinaci předvedli hráči Litoměřic. Sérii přihrávek podél modré čáry předvedli hráči Jandus a Pavlas, ta finální se dostala ke hráči JANU VESELÉMU, který svojí střelou propálil puk za záda Vejmelky. Asistence: Jandus, Pavlas

04:39
    Vyloučen hráč číslo 41 Tomáš Kaláb (TRE) na dvě minuty – držení protihráče.

04:29
    Vyloučen hráč číslo 93 Jan Strejček (LTM) na dvě minuty – podražení.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 23. Kusko (R. Zohorna), 24. Jan Wasserbauer (T. Havránek) – 7. J. Veselý (Jandus, Pavlas), 23. Bílek (Kvasnička, J. Veselý), 25. Smetana (Pavlas)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Dostál) – Kaláb, L. Vágner, Půža, D. Mikyska, Hort, Čejka – Horký, Dolníček, R. Erat – Vodný, T. Havránek, Jan Wasserbauer – Kristl, R. Zohorna, Kusko – Kratochvíl, Tadeáš Král, Malec.
    HC Stadion Litoměřice: Rybár (Michajlov) – Jeřábek, Pavlas, Smetana, Kvasnička, Jandus, Strejček – Bílek, J. Veselý, Helt – M. Chalupa, Kodýtek, Kantner – Jirásek, Miškář, R. Pilař – Komárek, Hanták, M. Havelka.

Rozhodčí: Koziol, Kašík – Reich, Komínek.