Tampa – Florida 2:4 (kon.) | Colorado – Minnesota 5:1 (kon.) | Anaheim – Vegas 2:4 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 1:4 (kon.)
Anaheim Ducks
2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
Vegas Golden Knights
Pondělí 25.09.2017, 02:00 • Honda Center, Anaheim • Příprava NHL

Tohle je pro tento přípravný duel ode mně vše, díky za pozornost , přeji vám dobrý start do nového týdne a někdy příště, třeba u NHL, na počtenou. (04:58:22)

česká stopa

Tomáš Hyka (VGK) --- 1+0 --- +/- 1 --- čas na ledě 12:59.

Tomáš Nosek (VGK) --- 0+0 --- +/- 0 --- 1 hit --- čas na ledě 21:10.

Ondřej Kašé (ANA) --- 0+0 --- +/- 0 --- 1 hit --- 2 minuty trest --- čas na ledě 16:18.
    Hosté viditelně nejsou spokojeni s rozdělením tří nejlepších hráčů utkání. :)

3 hvězdy utkání

1.Teemu Pulkkinen (Vegas Golden Knights) 1+0
    2.Scott Sabourin (Anaheim Ducks) 1+1
    3. Cam Flower (Anaheim Ducks) 0+0

Tohle přípravné utkání je již minulostí a všechny 3 pomyslné body si z něj zaslouženě odváží hráči Vegas Golden Knights. Po přesvědčivém výkonu se ani není čemu divit.

Do třetí třetiny šli domácí pouze s dvoubrankovým mankem, které by vzhledem k časté střelbě, nemuselo být nepřekonatelným. Ale bylo! V 55. minutě se to manko totiž ještě navýšilo a Bellemare dal veškerým nadějím Ducks konec. 25 sekund před koncem utkání se ještě se štěstím prosadil Fiore, to už ale bylo vše, co se v tomto zápase událo.

59:36
    Anaheim právě vstřelil branku!
    A máme tu ještě to zasloužené snížení stavu! O střelu z obrovského úhlu se pokusil po přihrávce Sabourina Sam Steel, puk po jeho ráně ale dlouho nemohl najít Marc-André Fleury. Následně kolem něj projel GIOVANNI FIORE a doklepl jej až do sítě! Asistence: Sam Steel, Scott Sabourin.

59:13
    Po střele jednoho z domácích hráčů a následném přerušení hry brankáře Fleuryho, který puk schoval v lapačce, se bude vhazovat právě před brankáře Vegas.

59:00
    Poslední minuta do konce utkání!

58:30
    Místo toho ale přicházejí časté ztráty puku z holí hráčů Anaheimu a hostů tak nedělá problém ani rychlý přechod do útočného pásma.

58:00
    Domácí přežili dvojnásobné oslabení, které trvalo celé dvě minuty a nyní se mohou snažit alespoň o snížení.

57:50

57:10
    Z přesilové hry 5 na 3 zbývá hráčům Vegas už pouze něco málo před půl minuty a i přes časté střely se skóre nemění!

56:30
    Domácí se po prvé v oslabení 3 na 5 osvobozují vyhozením na útočnou polovinu.

55:50
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ritchie – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Holzer – 2 min., nesportovní chování).

54:41
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Hosté střílí další branku a zřejmě si pojišťují vítězství v dnešním utkání! Anaheim otevřel obranu, kde nechal jediného hráče. Chybu v kombinaci v útočné třetině vyčíhl Stefan Matteau, který poslal do samostatného úniku PIERRE-EDOUARDA BELLEMARA a ten si parádní kličkou poradil s brankářem a následně mu puk prostrčil mezi betony! Asistence: Stefan Matteau.

54:25
    Do obrovské šance se řítili dva hostující hráči, ti ale přečíslení 2 na 1 nevyřešili vůbec dobře.

Daniel Bertók

Branky a nahrávky: 32. Sabourin (Rasmussen, Jones), 60. Fiore (Steel, Sabourin) – 6. Pulkkinen (Hunt, Tynan), 18. Bischoff (Karlsson, Kolesár), 26. Hyka (Reinhart), 55. Bellemare (Matteau)

Anaheim Ducks: Gibson (Berra) – Fowler (A), Holzer, Larsson, Montour, Cooper, Welinski – Perry (A), Getzlaf (C), Rasmussen, Kašé, Steel, Ritchie, Tropp, Jones, Kopacka, Kossila, Sabourin, Fiore.
    Vegas Golden Knights: Fleury (Dansk) – McNabb, Miller, Garrison (A), Reinhart, Bischoff, Hunt – Thompson, Matteau, Carrier, Hýka, Bellemare (A), Kolesar, Haula (A), Pulkkinen, Tynan, Karlsson, Wong, Nosek.

Rozhodčí: Kozari, Skilliter – Daisy, Wheler.