Jekatěrinburg – Nižněkamsk 4:3 (3:1 po s.n.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 3:2 (kon.)
Toljatti – Soči 2:1 (po pr.)
Lada Toljatti
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HK Soči
Úterý 26.09.2017, 17:00 • Lada Arena • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (19:29:51)

Československá stopa v utkání

Jiří Novotný (TOG) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:10

Střely na branku: 28 – 31

Je konec! Domácí celek nakonec v prodloužení urval důležitý bod. Soči sice bylo v úvodu prodloužení aktivnější, jenže Alexandr Lazušin podržel domácí celek v jeho úvodu. Přesně po minutě hry si Kirill Kapustin najel na dobrou přihrávku a rozhodl o vítězství domácích!

61:00 Kirill KAPUSTIN - 2:1

61:00
    Lada právě vstřelila branku!
    Domácí celek vítězí! Lada se dostala do přečíslení. Na přihrávku mezi kruhy si nabruslil KIRILL KAPUSTIN, který si puk dobrým dotykem zpracoval a trefil mezírku mezi betony hostujícího brankáře! Asistence: Nikita Filatov.

60:35
    Domácí obránce vybojoval puk v souboji u mantinelu, jenže prudkou přihrávkou odevzdal kotouč soupeři.

60:10
    Sean Collins projel do útočného pásma a prudkou střelou protáhl domácího brankáře! Alexandr Lazušin si hned v úvodu prodloužení připsal důležitý zásah!

60:01

Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního utkání nerozhodlo! Soči bylo ve třetí třetině aktivnějším celkem, ale nedokázalo najít recept na skvěle chytajícího brankáře. Ani na druhé straně jsme se branky nedočkali. O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo případné samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Pavel Padakin byl chvíli zcela osamocený před brankou domácího celku, jenže skákavý puk se k němu nedostal a Padakin musel zabojovat.

59:15
    Domácí celek se hnal do rychlého protiútoku. Nahození z levé strany však obětavý obránce srazil do rohu třetiny, kde hosté vybojovali puk.

58:25
    Vladimir Maleňkich dostal nabito na modrou čáru. Maleňkich napřáhl příklepem, jenže při střela zlomil hokejku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:20
    Ruslan Pedan si zpracoval přihrávku do středního pásma. Pedan se s pukem bleskově otočil, jenže ihned k němu přistoupil pozorný obránce.

56:30
    Soči se po návratu do plného počtu ihned vydalo do útoku. Hostující celek se vydal zaútočit po pravé straně, jenže domácí obrana byla pozorná.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 15. Mastrjukov (Něstěrov, Skorochodov), 61. Kapustin (Filatov) – 34. Önerud (Wellman, Chochlov)

Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – Kostromitin, Ch. Genoway, Gurkin, Maleňkich, D. Ježov, Ďjakov, Kirillov – Zernov, Bělousov, Babenko – Novotný, Filatov, Kapustin – Něstěrov, Skorochodov, Mastrjukov – Achmetov, A. Strelcov, Bočarov – Rachimullin.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Chomickij, Alexandrov, S. Kuzněcov, Mamkin, Pedan, Chochlov, Miromanov – Cvetkov, Lapenkov, Šmeljov – Önerud, Wellman, Collins – O'Dell, Padakin, Garbutt – Grebenščikov, Tomilin, A. Ivanov.

Rozhodčí: Gusev, Bělov – Gorděnko, Tomilov