Jekatěrinburg – Nižněkamsk 4:3 (3:1 po s.n.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 3:2 (kon.)

Lada právě vstřelila branku!
    Domácí celek vítězí! Lada se dostala do přečíslení. Na přihrávku mezi kruhy si nabruslil KIRILL KAPUSTIN, který si puk dobrým dotykem zpracoval a trefil mezírku mezi betony hostujícího brankáře! Asistence: Nikita Filatov.

60:10
    Sean Collins projel do útočného pásma a prudkou střelou protáhl domácího brankáře! Alexandr Lazušin si hned v úvodu prodloužení připsal důležitý zásah!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

54:09
    Vyloučení v týmu HK Soči (Ryan Garbutt – 2 min., krosček).

46:46
    Vyloučení v týmu HK Soči (Ryan Garbutt – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Stanislav Bočarov – 2 min., hrubost).

46:41
    Barulin drží Soči nad vodou! Před hostující brankou poskakoval odražený kotouč, jenže brankář Soči puk tygřím skokem zalehl a připravil domácí o šanci!

39:18
    Vyloučení v týmu HK Soči (Simon Önerud – 2 min., podražení).

33:02
    Soči právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Soči přeci jen dokázalo zužitkovat přesilovou hru! Po dlouhém tlaku hostujícího celku se před brankou nejlépe zorientoval SIMON ONERUD, který puk doklepl do odkryté branky! Asistence: Casey Wellman, Ilja Chochlov.

31:49
    Dmitrij Kostromitin dostává dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovku si zahraje také Soči.

31:28
    Arťom Tomilin poslal přihrávku před branku! Domácímu brankáři kotouč propadl mezi betony a malou chvíli ležel přesně na brankové čáře. Nikdo v bílém jej však nedoklepl do branky!

28:02
    Lada si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za hákování dostává Miromanov.

26:30
    Georgij Bělousov dostal parádní přihrávku na levý kruh a pohotově se položil do zakončení! Jeho střela mířila k tyči, ale Barulin se stačil přemístit!

15:46
    Bude se vylučovat! Přesilovku si zahraje také domácí celek. Ilja Chochlov vyfasoval dvě minuty za podražení.
    14:16 Alexej MASTRJUKOV - 1:0

14:16
    Domácí celek se dostává do vedení! Po chybě v rozehrávce soči se Lada dostala do útoku a přečíslení sehrála skvěle! Alexandr Něstěrov našel ALEXEJE MASTRJUKOVA, který si puk zpracoval a překonal bezmocného Barulina! Asistence: Alexandr Něstěrov, Igor Skorochodov.

10:02
    Bude se vylučovat! Vladimir Maleňkich dostává dvě minuty za držení protihráče.

08:16
    Z rychlého protiútoku se ve velké šanci ocitl Jevgenij Lapenkov! Hostující hráč jel sám na brankáře, jenže Alexandr Lazušin vytáhl parádní zákrok betonem!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 15. Mastrjukov (Něstěrov, Skorochodov), 61. Kapustin (Filatov) – 34. Önerud (Wellman, Chochlov)

Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – Kostromitin, Ch. Genoway, Gurkin, Maleňkich, D. Ježov, Ďjakov, Kirillov – Zernov, Bělousov, Babenko – Novotný, Filatov, Kapustin – Něstěrov, Skorochodov, Mastrjukov – Achmetov, A. Strelcov, Bočarov – Rachimullin.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Chomickij, Alexandrov, S. Kuzněcov, Mamkin, Pedan, Chochlov, Miromanov – Cvetkov, Lapenkov, Šmeljov – Önerud, Wellman, Collins – O'Dell, Padakin, Garbutt – Grebenščikov, Tomilin, A. Ivanov.

Rozhodčí: Gusev, Bělov – Gorděnko, Tomilov