Ottawa – New Jersey 1:8 (kon.) | Boston – Chicago 4:2 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 3:0 (kon.)
NY Rangers – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Toronto – Montreal 5:1 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 4:1 (kon.)
Winnipeg – Calgary 5:2 (kon.) | Dallas – Colorado 2:4 (kon.) | Edmonton – Carolina 2:6 (kon.)
Arizona – Anaheim 4:6 (kon.)
Dallas Stars
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Colorado Avalanche
Úterý 26.09.2017, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Příprava NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:06:46)

Dallasu se ještě na začátku třetí třetiny podařilo snížit na rozdíl jediné branky, když se trefil Honka, jenže následně už domácí žádnou branku nepřidali a při závěrečné power play naopak inkasovali z hole Rantanena čtvrtou branku.

Colorado Avalanche tedy porazilo Dallas Stars i ve druhém utkání, když tentokrát Avs vyhráli 4:2.

59:23
    Colorado právě vstřelilo branku!
    MIKKO RANTANEN vstřelil gól do opuštěné klece, čímž tak potvrdil vítězství Colorada v tomto utkání. Bez asistence.

58:43
    Honkovou střelu od modré čáry Varlamov vyrazil až do ochranné sítě.

58:05
    Bishop míří na střídačku, a Dallas to tak zkusí v šesti!

56:45
    Colorado se osvobozuje vyhozením kotouče přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

56:12
    Klingberg se snažil vyslat své nahození na teč, ale to nikdo netrefil a puk navíc ani netrefil bránu Colorada.

55:44
    Další střela Seguina byla sražena hostující obranou mimo hrací plochu, a tak se bude vhazovat před Varlamovem.

55:17
    Honkův pokus od modré čáry končí u hostujícího brankáře, který vyráží puk mimo svou bránu.

54:40
    Klingberg zblokoval střelu Soderberga až do ochranné sítě, takže se bude vhazovat před Bishopem.

54:06
    Ani Seguin si následně nevedl o moc lépe, když také se svou střelou ztroskotal na Varlamovovi.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:59
    Bekhendovou střelu Radulova si Varlamov pohlídal a puk má ve své moci.

53:28
    Nikita Zadorov (COL) přidržel Radulova, a tak si za své počínání vysloužil dvě minuty na trestné lavici.

52:18
    Jostova střela se nevešla mezi tři tyče domácí klece.

51:10
    Další ránu od modré čáry vyslal Klingberg a hostující brankář jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.

50:43
    To Hintz si vedl už o poznání lépe, když proti jeho střele už musel zasáhnout Varlamov.

50:07
    Shore se dostal do zakončení z pravé strany útočného pásma, jenže jeho pokus zastavil už jeden z bránících hráčů Colorada.

48:17
    Na druhé straně se poté do zakončení prodral Rantanen a Bishop proti jeho střele musel zasáhnout svou lapačkou.

47:29
    Johns vystřelil svou ránu od modré čáry a Varlamov jeho pokus jen vyrazil svými betony.

46:53
    Dvě minuty za vražení na hrazení si odsedí Alexander Radulov (DAL).

45:45
    Seguinovu střelu z hranice levého kruhu kryje Varlamov.

45:34
    Dallas si zahraje přesilovou hru, když je na dvě minuty za sekání vyloučen Petryk (COL).

45:00
    Warsofsky vypálil od modré čáry, jenže na jeho střelu byl Bishop připravený a puk má ve své moci.

43:53
    Střela Seguina byla hodně nepřesná a k puku se poté dostávají hosté.

43:28
    Kerfoot se odhodlal ke střele z pravé strany a jeho pokus skončil někde ve Bishopově výstroji.

41:12
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars parádně vychází vstup do třetí části, když si mezi kruhy sjel JULIUS HONKA, jenž následně prostřelil Varlamova. Asistence: Remi Elie, Gemel Smith.

40:01

Dallas celou druhou třetinu mačkal svého soupeře, jenže domácí nenašli recept na skvěle chytajícího Berniera, a tak přišel v závěru třetiny velký trest, když nejdříve v úniku vstřelil druhou branku Colorada Nieto a v poslední minutě přidal další branku ještě Kerfoot. Dallas tedy po dvou třetinách prohrává s Coloradem 1:3.

40:00

39:13
    Po nastřelené tyči vznikl před bránou Dallasu velký zmatek, ve kterém se nejlépe zorientoval ALEXANDER KERFOOT, jenž svou brankou navýšil vedení Colorada. Asistence: Nikita Zadorov, Anton Lindholm.

38:43
    Jakupov vyzkoušel pozornost Bishopa se svou střelou z levé strany a domácí brankář jeho pokus jen vyrazil.

36:50
    Soderberg se dostal do zakončení ve vlastním oslabení, které Bishop bez problému chytá.

36:02
    Další rána od modré čáry, kterou vyslal tentokrát Johns, končí opět u Berniera, jenž jí vyrazil mimo svou klec.

35:48
    Klingbergova střela od modré čáry končí opět u Berniera, který si kotouč nechává pro sebe.

35:06
    A právě střelec druhé branky Matt Nieto (COL) usedne na trestnou lavici, když dostává dvě minuty za hákování.

34:45
    Hosté ujeli do přečíslení dvou na jednoho, které nakonec zakončil svou střelou MATT NIETO, jenž tak znovu posílá Avs do vedení. Asistence: Gabriel Bourque.

34:36
    Obránci Dallasu jsou dnes hodně aktivní, když tentokrát pálil Lindell a i jeho pokus končí jen u brankáře Colorada.

33:36
    Ani střela Barrieho se až k Bishopovi nedostala, když to opět schytal místo něj jeden z obránců.

33:15
    Johnson dostal nabito na modré a jeho ránu zastavil jeden z obránců Dallasu.

32:23
    Bernier stále drží šance Colorada, když likviduje další střelu od modré, kterou tentokrát vyslal Honka.

31:26
    O další pokus směrem na hostující klec se postaral kapitán Jamie Benn, ale jeho střela končí v lapačce Berniera.

30:33
    Klingbergovu střelu Bernier vyrazil pouze před sebe, kde byl ještě připravený Smith, ale ani on nedokázal protlačit puk za záda hostujícího brankáře.

30:07
    Až střela Rantanena se dostala k domácímu brankáři, který si po hodně dlouhé době připisuje úspěšný zákrok.

29:54
    Domácím hráčům se nyní podařilo zblokovat hned dvě střely Colorada, a Bishop tak stále zůstává bez práce.

28:59
    Honka dostal na modré čáře nabito a jeho rána končí až někde ve výstroji hostujícího brankáře.

28:20
    Až nyní se hokejisté Colorada dostali do zakončení, jenže Petrykova střela šla hodně mimo bránu Dallasu.

27:43
    Jamie Benn vyslal směrem na bránu Colorada svou navštívenku a Bernier měl co dělat, aby jeho pokus zastavil.

26:39
    Bernier nejdříve vyrazil střelu McKenzieho a následně ještě musel likvidovat pokus Honky od modré čáry.

25:27
    Druhá třetina zatím patří Dallasu, který svého soupeře doslova zasypává smrští střel, ale na skóre se to zatím nijak nepodepisuje.

24:26
    A znovu velká obětavost hostí, když ani Klingberova střela neprošla až k Bernierovi přes obranný val Colorada.

23:44
    Johns vyslal další pokus od modré čáry, jenže jeho střelu tentokrát zblokoval už jeden z hostujících hráčů.

22:33
    Nemethova dělovka od modré čáry skončila přesně v lapačce Berniera.

21:45
    Umberger se protlačil až do zakončení z předbrankového prostoru a Bernier si připisuje svůj první zákrok v druhé části.

20:01

Vstup do utkání se lépe podařil Coloradu, jenž se díky bleskové trefě MacKinnona dostalo do vedení a následně dlouhou nepouštělo Dallas do zakončení. Domácí se však po polovině třetiny rozjeli a následně zasypávali Berniera svými střelami. Nakonec si jedna z nich svou cestu za jeho záda našla, když Ritchie dorazil za záda hostujícího brankáře střelu Shora.

20:00

19:51
    Jamie Oleksiak (DAL) se stává prvním vyloučeným hráčem na domácí straně, když dostává dvě minuty za hrubost.

19:19
    Cracknell vyslal další střelu směrem na bránu Colorada, kde byl opět připravený Bernier.

17:55
    Shore vyslal na Berniera svou bekhendovou střelu a s tímto zakončením neměl hostující brankář žádný problém.

17:34
    Domácí tým vstřelená branka hodně nakopla, když teď Stars zaměstnávají hostující obranu co jen to jde.

17:12
    V obrovské příležitosti se mezi kruhy ocitl domácí Umberger, ale útočník Dallasu jen trefil dobře postaveného Berniera.

16:43
    Hodně neškodnou střelu nyní vyslal směrem na Berniera McKenzie a hostující brankář jeho pokus vyrazil mimo svou klec.

15:51
    Domácí hokejisté z ničeho nic srovnávají stav utkání, když se BRETT RITCHIE dostal k zakončení z pravého kruhu a jeho pokus na vzdálenější tyč překonal Berniera. Asistence: Devin Shore, John Klingberg.

15:29
    Toninato se odhodlal k zakončení z pravého kruhu, avšak jeho pokus letěl vedle brány Dallasu.

14:02
    Kerfoot poslal ze středního pásma puk přesně na Bishopa, jenž ho následně dává na své spoluhráče.

12:49
    Klingbergova střela se až k Bernierovi už dostala, a ten tak musel zasáhnout svým betonem.

12:31
    Honkovu střelu od modré ještě před Bernierem zblokoval jeden z obránců Colorada a kotouč následně skončil na střídačce hostí.

12:01
    Od modré čáry to nyní zkusil Johns a Bernier jeho střelu ukryl někde ve své výstroji.

10:57
    Bernier se konečně dočkal svého prvního zákroku, když na něj svou střelu vyslal Jamie Benn.

10:50
    Nathan MacKinnon (COL) je prvním vyloučeným hráčem v utkání, když dostává dvě minuty za sekání.

10:27
    Jeden z hráčů Colorada zahrál puk vysokou holí, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

09:28
    Kerfoot napálil puk od modré a jeho pokus domácí brankář vyrazil do rohu kluziště.

09:09
    Jost měl na své hokejce druhou branku Colorada, avšak proti jeho střele z mezikruží parádně zasáhl Bishop.

08:21
    Naopak na druhé straně vyslal další pokus směrem na Bishopa Comeau.

08:03
    Dallas zatím stále nevyslal žádnou střelu směrem mezi tři tyče, a Bernier tak zůstává bez jakéhokoliv zákroku.

07:11
    Duchene vyzkoušel Bishopovu pozornost svou střelou z mezikruží a domácí brankář kotouč vyrazil mimo své tři tyče.

04:36
    Smith se dostal k zakončení z velké blízkosti, ale domácí útočník netrefil bránu Colorada.

03:30
    Honka vystřelil od modré čáry, avšak jeho pokus skončil hned na prvním bránícím hráči Colorada.

02:54
    Johnson chtěl nahodit puk do pásma, jenže ho poslal přesně na brankáře Bishopa, který předává touš svým obráncům.

01:56
    Na druhé straně do zakončení dral MacKenzie, jenže jeho pokus letěl nad bránu Colorada.

01:26
    Warsofsky se s ničím nemazlil a napálil puk od modré čáry směrem na bránu Dallasu, kde si Bishop připsal svůj první úspěšný zákrok.

00:30
    Tak to byla blesková branka Colorada, když se hosté prosazují hned ze svého prvního útoku. NATHAN MACKINNON totiž svou střelou z hranice pravého kruhu prostřelil Bishopa, čímž tak poslal Avs do vedení. Asistence: Mikko Rantanen, Tyson Jost.

00:01

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – Lindell, Klingberg, Oleksiak, Johns, Nemeth, Honka – Benn, Seguin, Radulov – Shore, Hintz, Ritchie – Elie, Cracknell, Gurijanov – McKenzie, Smith, Umberger.

Colorado Avalanche: Bernier (Varlamov) – Zadorov, Johnson, Lindholm, Barrie, Cowen, Warsofsky – Kerfoot, Duchene, Jakupov – Jost MacKinnon, Rantanen – Bourque, Toninato, Nieto – Petryk, Soderberg, Comeau..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 16. Ritchie (Shore, Klingberg), 42. Honka (Elie, Smith) – 1. MacKinnon (Rantanen, Jost), 35. Nieto (Bourque), 40. Kerfoot (Zadorov, Lindholm), 60. Rantanen

Colorado Avalanche: Bernier (41. Varlamov) – Zadorov, Johnson, Lindholm, Barrie, Cowen, Warsofsky – Kerfoot, Duchene, Jakupov – Jost MacKinnon, Rantanen – Bourque, Toninato, Nieto – Petryk, Soderberg, Comeau.