Ottawa – New Jersey 1:8 (kon.) | Boston – Chicago 4:2 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 3:0 (kon.)
NY Rangers – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Toronto – Montreal 5:1 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 4:1 (kon.)
Winnipeg – Calgary 5:2 (kon.) | Dallas – Colorado 2:4 (kon.) | Edmonton – Carolina 2:6 (kon.)
Arizona – Anaheim 4:6 (kon.)
Dallas Stars
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Colorado Avalanche
Úterý 26.09.2017, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Příprava NHL

53:28
    Nikita Zadorov (COL) přidržel Radulova, a tak si za své počínání vysloužil dvě minuty na trestné lavici.

46:53
    Dvě minuty za vražení na hrazení si odsedí Alexander Radulov (DAL).

45:34
    Dallas si zahraje přesilovou hru, když je na dvě minuty za sekání vyloučen Petryk (COL).

35:06
    A právě střelec druhé branky Matt Nieto (COL) usedne na trestnou lavici, když dostává dvě minuty za hákování.

19:51
    Jamie Oleksiak (DAL) se stává prvním vyloučeným hráčem na domácí straně, když dostává dvě minuty za hrubost.

10:50
    Nathan MacKinnon (COL) je prvním vyloučeným hráčem v utkání, když dostává dvě minuty za sekání.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 16. Ritchie (Shore, Klingberg), 42. Honka (Elie, Smith) – 1. MacKinnon (Rantanen, Jost), 35. Nieto (Bourque), 40. Kerfoot (Zadorov, Lindholm), 60. Rantanen

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – Lindell, Klingberg, Oleksiak, Johns, Nemeth, Honka – Benn, Seguin, Radulov – Shore, Hintz, Ritchie – Elie, Cracknell, Gurijanov – McKenzie, Smith, Umberger.
    Colorado Avalanche: Bernier (41. Varlamov) – Zadorov, Johnson, Lindholm, Barrie, Cowen, Warsofsky – Kerfoot, Duchene, Jakupov – Jost MacKinnon, Rantanen – Bourque, Toninato, Nieto – Petryk, Soderberg, Comeau.