Novosibirsk – Petrohrad 0:3 (kon.) | Omsk – Minsk 4:1 (kon.) | Barys – Jaroslavl 6:1 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Riga – Vladivostok 2:5 (kon.)
HC Slovan – Viťaz 4:3 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Dynamo Moskva
Středa 27.09.2017, 16:00 • Arena Jugra • KHL

52:52
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Michail Varnakov – 2 min., hrubost).

43:19
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Jakov Rylov – 2 min., vysoká hůl).

41:05
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Nikita Komarov – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

40:30
    Lekomtsev napřáhl z modré střely a jeho rána letěla pouze do horní tyče. Opravdu dobrá šance.

39:52
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Martinš Karsums – 2 min., nedovolené bránění).

39:17
    Jugra právě vstřelila branku!
    Domácí tým snižuje minutu před koncem druhé třetiny. PAVEL VARFOLOMEJEV si dokázal zpracovat puk v útočné třetině a jeho rána letěla přesně pod horní tyč hostující branky. Asistence: Maxim Pestuško.

34:18
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Daniil Tarasov – 2 min.).

29:34
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Jevgenij Skačkov – 2 min., vysoká hůl).
    29:04 Vladimir BRJUKVIN - 1:3

29:04
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Hosté se ujímají dvoubrankového vedení. Evgeni Arťuchin vyslal našel přesnou přihrávkou hokejku VLADIMÍRA RRJUKVINA, který svou ránu umístil přesně do pravého horního rohu. Brjukvin si připisuje druhou branku utkání. Asistence: Evgeni Arťuchin.

25:35
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Konstantin Majorov – 2 min., hákování).
    24:15 Vladimir BRJUKVIN - 1:2

24:15
    Hostující celek stříli branku ve vlastním oslabení. Hráči Jugry špatně rozehráli uprostřed hrací plochy. VLADIMÍR BRJUKVIN vypíchl puk a řitil se sám na brankáře z levé strany. Střelu umístil přesně mezi betony brankáře. Asistence: Ivan Igumnov.

22:57
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Arťom Volkov – 2 min., hákování).
    16:52 Ilja NIKULIN - 1:1

16:52
    A máme tady znova vyrovnány stav. Hostující celek vybojoval útočné pásma a nadvakrát dokázal překonat branku soupeře. V přesilové hře se k puku dostal ILYA NIKULIN. Jeho první ránu ještě dokázal Fokin zlikvidovat, ale na dorážku už byl krátký.

16:20
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Ilja Několenko – 2 min., příliš mnoho hráčů).
    13:28 Anton KOROLJOV - 1:0

13:28
    Domácí tým se ujímá vedení. Jugra se rychle dostala do útočného pásma a puk si převzal ANTON KOROLJOV. Chytře obešel jednoho z protihráču a objel si branku hostů. Jeho rána letěla přesně do levého horního rohu. Asistence:Ilya Několenko.

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 14. Koroljov (Několenko), 40. Varfolomejev (Pestuško) – 17. I. Nikulin, 25. Brjukvin (Igumnov), 30. Brjukvin (Arťuchin)

Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Proskurjakov) – Lekomcev, Několenko, Vitásek, Štajnoch, Šulakov, Pogorišnyj, Meljakov – Skačkov, D. Makarov, Savinainen – Pestuško, Panov, Varfolomejev – Kupcov, K. Majorov, Ankudinov – Koroljov, D. Iljin, Šipov.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin, Volkov, Hietanen, D. Višněvskij, Kutějkin, J. Zajcev, Korjagin, Rylov – Tarasov, A. Těreščenko, Karsums – Varnakov, Boyd, Salminen – Alexejev, Dm. Kazionov, N. Komarov – Arťuchin, Igumnov, Brjukvin.

Rozhodčí: Bukin V. (Rus), Odins E. (Lat)