Motor ČB – Frýdek-M. 1:0 (po pr.) | Prostějov – Kadaň 5:1 (kon.) | Kladno – Benátky n/J 5:3 (kon.)
Přerov – K. Vary 1:0 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 3:2 (3:1 po s.n.) | Slavia – Třebíč 2:3 (kon.)
Havířov – Vsetín 3:4 (po pr.)
Banes Motor České Budějovice
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC Frýdek-Místek
Středa 27.09.2017, 17:30 • Budvar aréna • Chance liga • 7. kolo

54:01
    Filip Vlček (CEB) – 2 minuty za podražení. Hodně sporné vyloučení, domácí se zlobí, ale s verdiktem sudího nic neudělají. Přesilovka Frýdku.

32:53
    Václav Nedorost (CEB) – 2 minuty za držení protihráče. Domácí hvězda v přemíře snahy spáchal útočný faul.

30:55
    Michal Kovařčík (FRM) – 2 minuty za faul kolenem.

26:25
    Peter Galamboš (CEB) – 2 minuty za podražení.

20:50
    Mitch Fillman (CEB) – 2 minuty za hákování. Hosté mají v úvodu druhé části k dispozici šanci na otevření skóre.

17:30
    Miloslav Čermák (CEB) – 2 minuty za hákování.

16:36
    Ctirad Ovčačík (FRN) – 2 minuty za hákování.

10:20
    Jan Zahradníček (FRM) – 2 minuty za nedovolené bránění.

00:50
    Dostálek byl při dorážce faulován, Vít Christov (FRM) dostává 2 minuty za sekání.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 63. Pýcha (Dostálek, Galamboš)

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Fillman, F. Novák (A), Kutlák (C), Vráblík, Pavlin, Pýcha – Čermák, Pajič, Nedorost (A) – Crowder, Galamboš, Dostálek – Šulek, Vlček, Heřman – L. Květoň, Káník, Marcel.
    HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – Haman, Zahradníček, Ovčačík (A), L. Kovář, Piegl, D. Stránský – Kvasnica, M. Kovařčík, Chmielewski – Kofroň, Mikulík (C), Christov – Bajtek, Pechanec, J. Kalus – Franek, Klimša (A), Kaukič.

Rozhodčí: Doležal, Kostourek – Malý, Šimán