Motor ČB – Frýdek-M. 1:0 (po pr.) | Prostějov – Kadaň 5:1 (kon.) | Kladno – Benátky n/J 5:3 (kon.)
Přerov – K. Vary 1:0 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 3:2 (3:1 po s.n.) | Slavia – Třebíč 2:3 (kon.)
Havířov – Vsetín 3:4 (po pr.)
Banes Motor České Budějovice
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC Frýdek-Místek
Středa 27.09.2017, 17:30 • Budvar aréna • Chance liga • 7. kolo

62:17
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Po takřka třiašedesáti minutách se přítomní dočkali branky. Přečíslení dva na jednoho tentokrát vyřešili výborně, Vlastimil Dostálek nabídl kotouč PAVLU PÝCHOVI, který propasíroval kotouč pod rukou Strmeně do sítě. Asistence: Vlastimil Dostálek, Peter Galamboš.

61:45
    Znovu kanadský útočník ve stoprocentní šanci, ani nadvakrát nedokázal dostat puk zblízka do sítě.

61:16
    Crowder ujížděl sám na branku po chybě hostů v rozehrávce, bekhendovým blafákem minul.

54:01
    Filip Vlček (CEB) – 2 minuty za podražení. Hodně sporné vyloučení, domácí se zlobí, ale s verdiktem sudího nic neudělají. Přesilovka Frýdku.

37:59
    Lukáš Květoň zkusil rychlou střelu, ale trefil jen Strmeňův pravý beton.

37:59
    Trestné střílení pro Motor! Květoň byl podražen Chmielewskim a Květoň pojede nájezd.

35:30
    Do třetice hosté centimetry od prvního gólu! Z dálky vypálil Haman a trefil břevno Kváčovy branky!

34:28
    Michal Kovařčík zůstal nekrytý sám před Kváčou, udělal mu blafák, ale pak už nedokázal z ostrého úhlu zasunout puk do branky a trefil jen tyčku.

33:49
    Chmielewski si udělal kličku do středu kluziště a vypálil jen o centimetry vedle!

32:53
    Václav Nedorost (CEB) – 2 minuty za držení protihráče. Domácí hvězda v přemíře snahy spáchal útočný faul.

30:55
    Michal Kovařčík (FRM) – 2 minuty za faul kolenem.

26:25
    Peter Galamboš (CEB) – 2 minuty za podražení.

20:50
    Mitch Fillman (CEB) – 2 minuty za hákování. Hosté mají v úvodu druhé části k dispozici šanci na otevření skóre.

17:30
    Miloslav Čermák (CEB) – 2 minuty za hákování.

16:36
    Ctirad Ovčačík (FRN) – 2 minuty za hákování.

16:24
    Až moc kreativní byl ve vlastním pásmu Václav Nedorost, o kotouč přišel a Frýdek měl velkou šanci! Klimša ale sám před Kváčou selhal.

10:20
    Jan Zahradníček (FRM) – 2 minuty za nedovolené bránění.

04:07
    Po Kutlákově přistrčení se sám před brankářem objevil Vlček, střela mu ale nesedla.

00:50
    Dostálek byl při dorážce faulován, Vít Christov (FRM) dostává 2 minuty za sekání.

00:50
    Obrovská šance hned na začátku! Brankář Strmeň jen vyrazil před sebe lehké nahození Kutláka, důrazný Dostálek se dostal k dorážce, ale zblízka brankáře už neprostřelil.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 63. Pýcha (Dostálek, Galamboš)

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Fillman, F. Novák (A), Kutlák (C), Vráblík, Pavlin, Pýcha – Čermák, Pajič, Nedorost (A) – Crowder, Galamboš, Dostálek – Šulek, Vlček, Heřman – L. Květoň, Káník, Marcel.
    HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – Haman, Zahradníček, Ovčačík (A), L. Kovář, Piegl, D. Stránský – Kvasnica, M. Kovařčík, Chmielewski – Kofroň, Mikulík (C), Christov – Bajtek, Pechanec, J. Kalus – Franek, Klimša (A), Kaukič.

Rozhodčí: Doležal, Kostourek – Malý, Šimán