Motor ČB – Frýdek-M. 1:0 (po pr.) | Prostějov – Kadaň 5:1 (kon.) | Kladno – Benátky n/J 5:3 (kon.)
Přerov – K. Vary 1:0 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 3:2 (3:1 po s.n.) | Slavia – Třebíč 2:3 (kon.)
Havířov – Vsetín 3:4 (po pr.)
LHK Jestřábi Prostějov
5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
SK Trhači Kadaň
Středa 27.09.2017, 18:00 • Zimní stadion, Prostějov • Chance liga • 7. kolo

56:37
    A Jakub Trefný si vysloužil dokonce osobní trest za nesportovní chování.

55:43
    Tím spíš, že jdou opět do čtyř. Patrik Kadeřávek obdržel trest za krosček.

52:19
    Ve třetí třetině se vylučuje opravdu často. Nyní míří na trestnou lavici kadaňský Jan Havel – sekání.

49:56
    Daniel Kolář dostává dvě minuty za držení. Kadaň bude hrát přesilovku 5 na 3 a má velkou šanci snížit!

49:31
    Dvě minuty za sekání dostává domácí Jiří Hozák.

47:39
    Právě Šimon Szathmáry je ale vyloučen za vysokou hůl a přesilovka Kadaně tak končí. Hostující bek navíc vztekle praštil holí do dvířek trestné lavice a vyfasoval ještě desítku za nesportovní chování.

46:25
    Hosté se budou moci vrátit do utkání v přesilovce. Marek Drtina je vyloučen za hákování.

43:46
    Další vyloučení na straně Trhačů. Dvě minuty za faul kolenem obdržel Šimon Szathmáry.

40:48
    Síly na ledě se vyrovnají. Lukáš Blaha ve středním pásmu podrazil protihráče a rozhodčí to dobře viděli.

39:29
    Vyloučení na domácí straně. Dvě minuty za sekání obdržel Dušan Žovinec.

35:57
    A je tu dokonce přesilovka 5 na 3, která bude trvat 100 sekund! Dvě minuty za krosček dostal Lukáš Blaha.

35:37
    Domácí si zahrají přesilovku. Za hákování je potrestán Patrik Lidák.

16:32
    Nejzkušenější hráč Kadaně, obránce Jakub Trefný, míří na trestnou lavici. Dopustil se sekání.

13:44
    Aleš Holík dostává dvouminutový trest za držení protihráče. Přesilová hra pro Kadaň.

06:05
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Blaha – 2 min., nedovolené bránění).

02:01
    Dvě minuty za podražení obdržel Matěj Bažant. Přesilová hra pro Trhače.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 19. Rudovský (Nouza, Hozák), 25. L. Luňák (Švec), 43. A. Holík (Žovinec), 45. Rudovský (Nouza, M. Drtina), 57. Voženílek – 35. J. Havel (Wágner, Szathmáry)

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – M. Drtina, Mikliš, Bažant, A. Holík, Žovinec, D. Kolář – Dvořáček, Divíšek (A), Rudovský – L. Luňák, Venkrbec (C), Nouza (A) – Zabloudil, Voženílek, Švarc – Fiala, Hozák, Švec.
    SK Trhači Kadaň: Š. Lukeš (Danylec) – Kadeřávek, Szathmáry, Cestr, R. Černý (A), Trefný (C), Blaha, Lidák – Krejčiřík, Hejcman (A), O. Procházka – Wágner, Rob, J. Havel – Ringler, Rindoš, Tůma – Macháček, Adámek.

Rozhodčí: R. Čech, Jechoutek – K. Lukš, O. Doležal