David Servis – Nymburk 8:1 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 2:4 (kon.) | Písek – Žďár n/S 4:7 (kon.)
Mor. Budějovice – Tábor 3:4 (kon.) | Trutnov – Most 4:3 (kon.) | Děčín – Letňany 5:1 (kon.)
Řisuty – Sokolov 3:6 (kon.) | Bílina – Dvůr Králové n. L. 6:10 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 8:0 (kon.)
SHK Hodonín – Opava 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 10:2 (kon.)
HC Děčín
5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
HC Letci Letňany
Středa 27.09.2017, 18:002. liga skupina Západ • 5. kolo

57:22
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Patrik Balcar – 2 min., napadení).

53:53
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Martin Kotyra – 5 min. + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).

53:31
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Jan Kučera – 2 min., hákování).

49:20
    Za podražení putuje na trestnou lavici Vojtěch Prchal a Medvědi mají k dispozici další početní výhodu.

41:24
    Martin Baránek zahákoval soupeře a dostává dvě minuty. Hosté si tak zahrají přesilovou hru.

36:12
    Síly na ledě se srovnají a uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách. Dvě minuty za hrubost inkasuje Roman Navarra.

34:49
    Ivan Lytvynov zahrál na Zajana vysokou holí a dostává za to dvě minuty. Přesilovka pro Děčín.

29:38
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Bartoloměj Uhlíř – 2 min., krosček).

26:21
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Patrik Balcar – 2 min., držení protihráče).

22:55
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Václav Beran – 2 min., hrubost).

09:32
    Je tu přesilovka pro Medvědy. Václav Beran dostává dvě minuty za nedovolené bránění a už sedí na trestné lavici.

03:25
    Jaromír Chmel putuje na trestnou lavici za nedovolené bránění a hosté si zahrají přesilovou hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 13. Navarra (Oliverius, Baránek), 21. Volráb (Kaltenböck), 23. Sladkovský (Faigl, Loukota), 25. Volráb (Hašek), 59. Volráb – 53. Lojka (Novák)

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Hříbal, Málek, Chmel, Kaltenböck, Balcar, Loukota, Michajličenko – Hašek, Volráb, Zajan – Baránek, Navarra, Oliverius – Faigl, Vacek, Sladkovský – Kopta, Chovanec, Chmelař
    HC Letci Letňany: Pírs (Sljusarčuk) – Beran, Saňa, Novák, Gebel, Kučera L., Chvála, Uhlíř, Lytvynov – Doležal, Horák, Volek – Lojka, Honetschläger, Švarc – Havlůj, Kučera J., Dyrynk – Prchal Vo., Prchal Vá., Kotyra

Rozhodčí: Hlinka – Gabriel, Zmeškal