Philadelphia – NY Rangers 4:3 (po pr.) | Columbus – St. Louis 5:2 (kon.) | Florida – Tampa 4:2 (kon.)
Dallas – Minnesota 4:1 (kon.) | Vegas – Los Angeles 2:3 (po pr.)
Florida Panthers
4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
Tampa Bay Lightning
Středa 27.09.2017, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • Příprava NHL

54:42
    Jared McCann fauloval Chrise Kunitze a dostal dvě minuty za vysokou hůl. Zřejmě poslední šance Tampy.

50:55
    Alexander Volkov usedl na trestnou lavici, aby odpykal týmový trest Tampy za příliš mnoho hráčů na ledě.

41:00
    Steven Stamkos se také zapojil do šarvátky a dostal dvě minuty za hrubost.

41:00
    Michael Matheson se pustil do Michajla Sergačeva a oba kohouti dostali dvě minuty za hrubost, první jmenovaný hráč ale ještě dvě minuty navíc.

36:17
    Connor Brickley usedl na trestnou lavici, aby odpykal týmový trest Floridy za příliš mnoho hráčů na ledě.

35:14
    Kapitán Floridy Derek MacKenzie fauloval Nikitu Kučerova a dostal dvě minuty za sekání.

30:05
    Vincent Trocheck se pustil do Michaela Bournivala a byl vyloučen na dvě minuty za hrubost.

24:28
    Brayden Point fauloval Jonathana Huberdeaua a usedl na trestnou lavici na dvě minuty za podržení.

15:28
    Anton Stralman nedovoleně zastavil Coltona Scevioura a vyfasoval dvě minuty za hákování.

06:00
    Jamie McGinn podrazil Vladimira Namestnikova a dostal za podržení dvě minuty. Úvodní přesilovou hru si vyzkouší Tampa Bay.

01:27
    Brayden Point se snaze vstřelit gól vrazil do Roberta Luonga a dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáře.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 21. Huberdeau (Barkov), 26. Huberdeau (Barkov, Trocheck), 53. Brickley (Pysyk, MacKenzie), 60. Trocheck (Barkov, Huberdeau) – 48. Callahan (Girardi, Namestnikov), 59. Kučerov (Point, Sergačev)

Florida Panthers: Luongo (Sateri) – Ekblad (A), McCoshen, Pysyk, Matheson, Weegar, Brown – Brickley, Haapala, McGinn – Sceviour, Pirri, Huberdeau, Barkov, MacKenzie (C), Trocheck (A), McCann – Dadonov, Tippett. Hlavní trenér: Bob Boughner.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Budaj) – Girardi, Stralman, Koekkoek, Coburn, Šustr, Sergačev – Kunitz, Bournival, Palát – Johnson, Point, Gourde, Conacher, Namestnikov, Stamkos (C) – Callahan, Volkov, Kučerov. Hlavní trenér: Jon Cooper.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Chris Rooney. Čároví: Scott Driscoll, Brandon Gawryletz