Philadelphia – NY Rangers 4:3 (po pr.) | Columbus – St. Louis 5:2 (kon.) | Florida – Tampa 4:2 (kon.)
Dallas – Minnesota 4:1 (kon.) | Vegas – Los Angeles 2:3 (po pr.)
Dallas Stars
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Minnesota Wild
Středa 27.09.2017, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Příprava NHL

57:17
    Dallas právě vstřelil branku!
    TYLER SEGUIN však následně získal puk a ujížděl sám na opuštěnou klec Wild, do které vstřelil svou druhou branku v tomto utkání. Bez asistence.

56:17
    Zuckerovu střelu Lehtonen vyrazil jen před sebe, kde byl Niederreiter, který měl na své holi druhou branku Minnesoty, jenže proti jeho dorážce parádně zasáhl domácí brankář.

46:24
    Další přesilová hra pro hostující celek, když na trestnou lavici putuje Tyler Seguin (DAL) na dvě minuty za hákování.

43:57
    Minnesota si zahraje další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Alexander Radulov (DAL).

40:34
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Wild ihned na začátku třetí třetiny snižují stav utkání, když se trefil JASON ZUCKER. Asistence: Joel Eriksson ek, Mike Reilly.

34:21
    Mattias Janmark (DAL) si odpyká trest za sekání a Minnesota bude hrát svou třetí přesilovou hru.

33:32
    Stalock měl nyní co dělat, aby zastavil nejdříve teč a následně i dorážku z hole Ritchieho, ale hostující brankář si se vším poradil.

31:17
    JASON DICKINSON vstřeluje další branku Dallasu, když dostal příliš prostoru v pravém kruhu a svou přesnou střelou prostřelil Stalocka. Asistence: Greg Pateryn.

29:52
    Domácí odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek, když Radulovu střelu vyrazil Stalock pouze před sebe, kde byl nachystaný TYLER SEGUIN, jenž už dopravil kotouč za záda hostujícího brankáře. Asistence: Alexander Radulov, Devin Shore.

17:14
    Jenže Wild jí znova nedohrají, protože je opět vyloučen Matt Dumba (MNS), jenž dostává dvě minuty za podražení.

16:13
    Greg Pateryn (DAL) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

13:39
    Jenže vzápětí dostává Matt Dumba (MNS) dvě minuty za sekání, a tak se bude pokračovat ve čtyřech na obou stranách.

13:21
    Wild si zahrají svou první přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Gemel Smith (DAL).

04:48
    Jason Zucker (MNS) však následně podrazil Shora, a tak oslabuje svůj celek na dvě minuty. Dallas tedy bude hrát zhruba minutu proti třem!

03:42
    Dallas si zahraje první přesilovou hru v utkání, když je Luke Kunin (MNS) vyloučen na dvě minuty za podražení.

00:56
    Další útok domácích už však končí brankou, když ze z předbrankového prostorou prosazuje TYLER PITLICK. Asistence: Gemel Smith, Antoine Roussel.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 1. Pitlick (Smith, Roussel), 30. Seguin (Radulov, Shore), 32. Dickinson (Pateryn), 58. Seguin – 41. Zucker (Ek, Reilly)

Dallas Stars: Lehtonen (Bishop) – Lindell, Klingberg, Oleksiak, Pateryn, Johns, Honka – Shore, Seguin, Radulov – Janmark, Spezza, Ritchie – Roussel, Smith, Pitlick – Elie, Hintz, Dickinson.
    Minnesota Wild: Stalock (Svedberg) – Reily, Murphy, Olofsson, Dumba, Quincey, Soucy – Eriksson Ek, Zucker, O´Reilly, Kunin, Malone, Niederreiter, Winnik, Gabriel, Ferraro, Cannone, Bertschy, Mitchell.