Astana – Slavia 1:1 (kon.) | Plzeň – Beer Ševa 3:1 (kon.) | Lugano – FCSB 1:2 (kon.)
Kolín nad Rýnem – CZ Bělehrad 0:1 (kon.) | BATE – Arsenal 2:4 (kon.) | Salzburg – Marseille 1:0 (kon.)
Konyaspor – Guimarães 2:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Zorja Luhansk 0:1 (kon.) | Östersunds FK – Hertha 1:0 (kon.)
Lazio – Waregem 2:0 (kon.) | Nice – Arnhem 3:0 (kon.) | Rosenborg – Vardar 3:1 (kon.)
Zenit – Real Sociedad 3:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Villarreal 0:0 (kon.) | Partizan Bělehrad – Dynamo Kyjev 2:3 (kon.)
Skënderbeu – Young Boys 1:1 (kon.) | Ludogorec – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Braga – Başakşehir 2:1 (kon.)
AEK Atény – Austria 2:2 (kon.) | AC Milán – Rijeka 3:2 (kon.) | Lyon – Atalanta BC 1:1 (kon.)
Everton – Apollon Limassol 2:2 (kon.) | Lok. Moskva – Zlín 3:0 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Kodaň 0:0 (kon.)
FC Lugano
1:2 (1:0)
FCSB
Čtvrtek 28.09.2017, 19:00 • Stadio di Cornaredo • Evropská liga • Skupina G

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:55:59)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 7:9. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:10.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, kdy po prvním poločase vedlo Lugano 1:0, ovšem ve druhém poločase rumunský celek zabral a nakonec po zlepšeném výkonu vyhrál 2:1. Lugano je tedy stále bez bodu, naopak celek z Rumunska vyhrálo i druhý duel v Evropské lize.

90+4

90+4
    Poslední dlouhý nákop, ale rumunský celek to zvládl.

90+3
    Hosté kontrolují konec duelu, už se nic nestane.

90+2
    Žlutou kartu dostává Younes Bnou-Marzouk (FC Lugano).

90+1
    Rozhodčí přidal 3 minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Hraje se hlavně na polovině rumunského celku, který ovšem brání velmi dobře a vypadá to, že to zvládne a získá všechny body.

85
    Žlutou kartu dostává Dragan Mihajlovic (FC Lugano).

83
    Na druhé straně se k hlavičce dostal jeden z domácích hráčů, ale ani jeho rána nebyla přesná.

81
    Střídání v týmu FCSB: ze hřiště odchází Constantin Budescu, přichází Lucian Filip.

81
    Z hranice velkého vápna to vzal na sebe Florin Tanase, ale branku Lugana minul zhruba o půl metru. Rozehrávat tak bude David Da Costa.

81
    Lugano má posledních zhruba deset minutek na to, aby něco udelalo s nepříznivým výsledkem, ale zatím to vypadá, že všechny body získá celek z Rumunska.

79
    Po delší době se dopředu vydali i domácí, ale po centru si pro míč došel pozorný Florin Niță.

78
    Po dobrém centru se dostal k hlavičce jeden z hostujících hráčů, ale zakončení se mu nepovedlo a branku o několik metrů minul.

76
    Střídání v týmu FC Lugano: ze hřiště odchází Domen Črnigoj, přichází Younes Bnou-Marzouk.