Pittsburgh – Buffalo 5:4 (kon.) | Washington – New Jersey 1:4 (kon.) | Montreal – Toronto 2:4 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 5:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 0:4 (kon.)
Washington Capitals
1:4 (0:4, 1:0, 0:0)
New Jersey Devils
Čtvrtek 28.09.2017, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Příprava NHL

Já se s Vámi loučím, děkuji za sledování přenosu a přeji pěkné ráno! (03:42:01)

Československá stopa v utkání:
    Jakub Vrána (WSH) 0+0, 4 střely, čas na ledě 15:59
    Pavel Zacha (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:31

1. Nico Hischier (NJD) 1+2
    2. Damon Severson (NJD) 0+2
    3. Tyler Graovac (WSH) 1+0

Je za námi konec. Washington na vlastním ledě prohrál v zajímavém duelu s New Jersey Devils poměrem 1:4. O osudu utkání rozhodla první perioda, ve které se hosté trefili čtyřikrát, postupně skórovali Hischier, Butcher, Hayes a Stafford. Za domácí pouze snižoval ve 23. minutě Graovac.

Střely: 23 – 33

59:30
    S pukem za vlastní brankou manipulují domácí. Je vidět, že nikam nespěchají, o vítězi je rozhodnuto.

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny!

58:36
    Capitals se v posledních minutách moc nedaří. Žádná pořádná střela na branku, chyby v obraně. Alespoň ví trenér, na čem pracovat.

58:00
    ... ale moc dlouho se tam neusadil. Jsou to právě hosté, kteří mohou domácí překvapit.

57:27
    Po vhazování ve středním pásmu se Washigton dostal do útočné třetiny...

56:44
    Tak tohle bylo pro Schneidera jako malina. Brankář New Jersey s naprostým klidem využil zkušenosti a puk zachytil.

56:00
    Domácí velmi aktivně napadali rozehrávku soupeře, což se jim vyplatilo. Od modré střílel Ness, nicméně rána se mu svezla po hokejce a zamířila mimo.

55:20
    Hokejisté Washingtonu se opět provinili zakázaným uvolněním, hrát se bude poté, co skončí komerční přestávka.

54:48
    V posledních minutách se hraje hokej nahoru, dolů. Žádný z týmu si ale nezapsal pořádnou šanci ve třetí periodě. Pokud vše bude probíhat stejným stylem, zápas také stejným výsledkem skončí.

54:00
    Šest minut před koncem základní části drží hosté stále tříbrankový náskok. Vhazuje se ve středním pásmu.

53:13
    Hráči Washingtonu se v útočném pásmu opět provinili proti pravidlům. Rozhodčí shledal jednu z přihrávek za ofsajd.

52:32
    Další útok New Jersey. Ani nyní neznamená zvýšení skóre. Holtby dokázal tečovanou střelu od modré čáry vyrazit.

51:43
    Po pěkné kombinaci se do zakončení dostal Zacha, bohužel pro hosty nedokázal mířit mezi tři tyče.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 23. Graovac (Beagle) – 3. Hischier (Johansson, Severson), 6. Butcher (Hischier, Henrique), 10. Hayes, 15. Stafford (Hischier, Severson)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Niskanen, Orlov, Carlson, Ness, Bowey, Orpik – Connolly, Kuzněcov, Ovečkin – Oshie, Backström, Burakovsky – Boyd, Eller, Vrána – Peluso, Beagle, Graovac.
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Severson, Moore, Loov, Butcher, Santini, Mueller, Strait – Stafford, Zacha, Hall – Henrique, Hischier, Johansson – Noesen, Coleman, Quenneville – Hayes, Rooney, Wood.