Monaco – Montpellier 1:1 (kon.)
AS Monaco
1:1 (1:0)
Montpellier HSC
Pátek 29.09.2017, 20:45 • Stade Louis-II, Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:42:30)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 4:9. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 19:12.

Je dobojováno. Domácí nakonec své těsné vedení nejen, že nepojistili, ale také neudrželi. V nastaveném čase se trefil hlavou v blízkosti Danijela Subašiće Souleymane Camara a srovnal tak stav utkání. Do konce zápasu se už nikomu skórovat nepodařilo, a tak došlo na dělbu bodů. Radostnější tak mohou být hosté, kteří na venkovním hřišti získali bod, domácí jsou naopak zklamaní.

90+5

90+5
    Rachid Ghezzal kousek za velkým vápnem rozehrál tuto standardní situaci, míč ale poslal jen do obrany hostů a už to vypadá, že se nic nestane. Zápas tak už opravdu končí.

90+5
    Monaco bude zahrávat volný přímý kop.

90+4
    Falcao chtěl převzít míč po přihrávce Moutinha, ale nedosáhl na něj. Už se bude hrát poslední nastavená minuta.

90+3
    No a domácí tak v tuto chvíli ztrácejí dva body. Své vedení neudrželi a je vidět, že jsou zklamaní. Zatímco hosté jsou rozhodně rádi.
    90+2. Souleymane CAMARA - 1:1

90+2
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Hosté se přeci jen dočkali a ve druhé nastavené minutě srovnávají stav utkání. SOULEYMANE CAMARA dostal přihrávku od Bérigauda do pokutového území a tváří v tvář domácímu brankáři poslal míč za jeho záda hlavičkou – 1:1. Asistence: Kévin Bérigaud.

90+1
    Benjamin Lecomte poslal míč svým spoluhráčům a ti se hned dostali do blízkosti domácí branky, jenže jejich střela končí jen těsně vedle ní.

90
    Hlavní rozhodčí nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase nastaví pět minut navíc.

90
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Isaac Mbenza, přichází Kévin Bérigaud.

89
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Keita Baldé Diao.

89
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Paul Lasne, přichází Facundo Píriz.

88
    Jemerson fauloval Camaru a pro hosty je tu ještě volný přímý kop. Ovšem z hodně velké dálky.

87
    A znovu další rohový kop a opět ho zahrál Jérôme Roussillon. Tentokráte si na jeho vysoký balón vyskočil Danijel Subašić a ukrývá ho ve svých rukavicích.

86
    Jérôme Roussillon rozehrál rohový kop, ale míč posadil přímo na hlavu Joãoa Moutinha, který ho odvrátil mimo ohrožení vlastní branky.

85
    Radamel Falcao si naběhl na centrovaný míč, ale poté neprošel přes obranu hostů. Ti tak znovu otáčejí hru na opačnou stranu a ještě se pokusí ohrozit Danijela Subašiće.