Zlín – Olomouc 4:5 (kon.) | Kladno – Chomutov 4:3 (po pr.) | HC Plzeň – Sparta 9:1 (kon.)
Kometa Brno – Třinec 3:2 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 2:3 (kon.)
HC Kometa Brno
3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Pátek 29.09.2017, 17:30DHL Extraliga juniorů • 7. kolo

Já vám děkuji za pozornost, přeji příjemný páteční večer a u dalšího onlajnu zase někdy na shledanou. (19:44:41)

Ve třetí třetině se třineckým hokejistům podařilo snížit na jednogólový rozdíl, když se nejprve ve vlastním oslabení dokázal prosadit Adam Raška. Necelých 5 minut před koncem následně vstřelil kontakntí gól Ondřej Hrachovský a dal tak Ocelářům šanci vyrovnat. Tu ovšem ani při závěrečné hře bez brankáře nevyužili a po zápase tak odcházeli do šaten zklamaní hosté. Kometa si tak upevnila první místo v tabulce, zatímco Třinec se trápí na 15. příčce.

59:58
    Závěrečná střela Matěje Macha míří mimo bránu, Dostál ji přesto chytá.

59:02
    Zakázané uvolnění domácích.

58:51
    Třinečtí to zkouší v šesti, Štěpánek je na střídařce.

Oddechový čas pro hosty.

58:51
    Ruferovu střelu chytá Dostál.

58:31
    Mlynářovu střelu vyráží Štěpánek.

57:22
    Zblokované nahození hostujícího útočníka končí až v ochranné síti nad Dostálem, vzhazovat se bude ve střední části.

56:41
    Po pádu na mantinel se z ledu ztěžka zvedá Jakub Čejka.

55:35
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinečtí snižují na rozdíl jediného gólu! Po přihrávce Daniela Plitka se puku ujal ONDŘEJ HRACHOVSKÝ, jehož střela, tečovaná bránícím hráčem, propadla až za Dostálova záda.
    Asistence: Daniel Plitko.

55:04
    Hrachovského střelu vykryl Dostál betonem.

53:58
    Ruferovo nahození neprošlo přes Michala Furcha.

52:22
    Zblokovaný pokus Karla Pláška se pokoušel usměrnit Svoboda. Ten ovšem kotouč těsně minul a puk se tak nikým nehlídán prokutálel těsně vedle brankové konstrukce.

51:09
    Irlglova prudká rána těsně minula Dostálovu klec.

49:56
    Třinečtí jsou v útočném pásmu, ovšem nedaří se jim kombinovat.

49:19
    Ofsajd domácího celku.

48:37
    Furch zkliňuje hru a rozehrává zpoza brány.

Adéla Hrabálková

Branky a nahrávky: 13. Novák (Mlynář), 14. Krejčí (Čejka, Ferda), 26. Mlynář (Kučera, Gajarský) – 47. Raška, 56. Hrachovský (Plitko)

HC Kometa Brno: Dostál (Holík) – Trnka, Slabý, Rafaj, Kučera, Furch, Jeřábek, Kowalczyk – Novák, Süss, Havlát, Svoboda, Gajarský, Střondala, Čejka (C), Matula, Mlynář, Ferda, Frydrych, Krejčí, Plášek.
    HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Ochman) – Hrachovský, Krzak, Radzienciak, Rufer, Marguš, Adámek – Plitko, Mach (C), Puzoň, Przybyla, Irgl, Peterek, Raška, Papaj, Najsar

Rozhodčí: Ondráček – Kotlík, Polák