Frankfurt – Stuttgart 2:1 (kon.) | Augsburg – Dortmund 1:2 (kon.) | Wolfsburg – Mohuč 1:1 (kon.)
Mönchengladbach – Hannover 2:1 (kon.) | Hamburg – W. Brémy 0:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:1 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 30.09.2017, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 7. kolo

Gólu jsme se nakonec v druhém poločase dočkali. Druhý poločas se stal atraktivnějším a viděli jsme nespočet šancí. První branka padla v 55 minutě, když se po rohu k hlavičce dostal Josuha Guilavogui a umístil ji přesně do levého dolního rohu. Vyrovnání přišlo za dvacet minut. Levin Öztunali se vrhl do úniku a vyslal kolmici do vápna, která přesně našla Youshinoriho Muta a jeho střela doplachtila přesně do levé šibenice. (17:28:00)

90+3
    90+2. Červená karta po 2. žluté

90+2
    Robert Hartmann předčasně ukončil pobyt na hřišti nově příchozímu Paulu-Georges N'Tepovi. Ten v krátkém čase dostáva druhou žlutou kartu a poté červenou.

90
    Rozhodčí budou zahrávat tři minuty.

90
    Další hřišníkem se stáva nově příchozí Ntep a obdržel žlutou kartu.

89
    Onisiwo byl podkopnutý na hraně vápna a hosté budou zahrávat přímý kop z pár centimetrů od vápna. Střela Brosinského letěla kolem pravé tyče.

87
    Wolfsburg bude po zblokovaném centru zahrávat rohový kop. Přihrávka nedoletěla na žádného ze spoluhráčů.

85
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Karim Onisiwo.

85
    Rozhodčí vytahuje z kapsy další žlutou kartu, tentokrát se provinilDanny Latza.

84
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Divock Origi, přichází Victor Osimhen.

82
    Odkop od Adlerové branky. Mohuč po brance převzala iniciativu a daří se ji dostávat do útočným akcí.

81
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josuha Guilavogui, přichází Riechedly Bazoer.

79
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Didavi, přichází Paul-Georges Ntep.

77
    Rozhodčí Hartmann vytahuje další žlutou kartu ze své kapsy. Hrubým zákrokem se provinil Donati.
    74. Jošinori MUTO - 1:1

74
    Mainz právě vstřelil branku!
    Mohuč vyrovnává skóre. Hosté se dostali do rychlého protiútoku. Levin Öztunali se vrhl do úniku a vyslal kolmici do vápna, která přesně našla YOSHINORIHO MUTA a jeho střela doplachtila přesně do levé šibenice. Asistence: Levin Oztunali.

72
    Žlutou kartu dostává Levin Öztunali (1. FSV Mohuč 05).

70
    Stefan Bell se ocitl v obrovské příležitosti. Jeho střela z první z bezprostřední blízkosti mířila do pravého dolního rohu, ale Koen Casteels zůstal v klidu a předvádí skvělý zákrok!