Kometa Brno – Salzburg 0:7 (kon.) | Vsetín – Havířov 1:0 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
HC Litvínov – Kladno 2:3 (po pr.) | Č. Budějovice – Pardubice 5:3 (kon.) | Letňany – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
HC Plzeň – K. Vary 3:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 5:2 (kon.) | Warriors Brno – Olomouc 3:4 (po pr.)
Liberec – Slavia 3:4 (po pr.)
HC Motor České Budějovice
5:3 (2:1, 0:1, 3:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 30.09.2017, 12:30 • Budvar aréna • Extraliga staršího dorostu • Skupina C

Hezký zbytek sobotního odpoledne. (14:40:35)

Ve třetí třetině dokázali domácí dvěma góly soupeři odskočit. Pardubičtí dokázali šťastným gólem v přesilovce snížit, ale definitivní pojistku přidali domácí v power-play. všechny tři body tak zůstávají na jihu Čech.

59:20
    Minutu před koncem mají domácí přesilovku. O osudu zápasu je nejspíš rozhodnuto.

58:52
    Vyloučení v týmu HC Pardubice (Jelínek – 2 min., nedovolené bránění).

58:29
    Vaculík z otočky zkusil Růžičkovu pozornost.

58:06
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    ALEŠ ŘEZÁČ dokázal nasměrovat kotouč do prázdné branky hostí. Asistence: Jan Vávra.

57:32
    Hosté v šesti bez brankáře

57:21
    Nadějně vyhlížející akci hostí zastavil ofsajd.

56:31
    Vaculíkův svižný pokus Růžičku nepřekvapil.

56:25
    Egertova střela doprostřed branky

56:15
    Čížek s Řezáčem zavezli kotouč do útočného pásma.

55:01
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Po sérii odrazů se kotouč dostal k nikým nehlídanému JiŘÍMU BUCKOVI, pro něhož nebyl problém zasunout kotouč za bezmocného Svobodu. Asistence: Rozlílek Vít, Jelínek Tomáš.

54:20
    Šafář vyhazuje přes všechny čáry

53:49
    Fantastický zákrok Svobody levým betonem

53:09
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Čížek A. – 2 min., sevření puku rukou).

52:30
    Leder se vydal na výlet do útočného pásma.

51:59
    Krcho, Egert a Vaculík svým důrazem zamotali hlavy pardubickým obráncům.

50:29
    Holého nenápadná střela nadělala Růžičkovi problémy.

Karel Svoboda

Branky a nahrávky: 14. Hubata (Vávra), 14. Vaculík, 42. Grossmann (J., Beránek), 50. Egert (Šafář), 59. Řezáč (Vávra) – 1. Bucek (Zeman), 27. Šír (Oliva, Dubovči), 56. Bucek (Jelínek, Rozlílek)

HC Motor České Budějovice: Svoboda (Dvořák) – Pánek, Vávra, Kubíček, Škola, Čížek A., Šafář, Hubata – Holý, Beránek, Krcho, Řezáč, Tisoň, Petřík, Egert, Hrubec, Vaculík, Čížek J., Masopust, Grossmann
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (od 14.Růžička) – Dubovči, Oliva, Leder, Secký, Jelínek, Blažej – Šír, Poul, Zeman, Rozlílek, Antoníček, Trejbal, Kostka, Chára, Rohlík, Tobiáš, Bucek, Koffer

Rozhodčí: Pešina – Zíka, Mertl