K. Vary – Litoměřice 3:0 (kon.) | Kladno – Přerov 3:4 (0:1 po s.n.) | Benátky n/J – Kadaň 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Prostějov 4:1 (kon.) | Vsetín – Motor ČB 1:4 (kon.) | Třebíč – Havířov 4:2 (kon.)
Ústí n/L – Slavia 1:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 30.09.2017, 16:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Chance liga • 8. kolo

60:00
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Havelka – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).

58:19
    Vladimír Sičák (KVA) bránil mimo pravidla hry, a tak odchází na dvě minuty zpytovat svědomí za nedovolené bránění.

58:10
    Za hákování odchází na dvě minuty Ondřej Smetana (LTM).

46:16
    Ondřej Smetana (LTM) se dopustil podražení, odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

36:32
    Karlovarská lavice se dopustila prohřešku, hrála s větším počtem mužů v poli než je povoleno. Trest odpyká Henri Tuominen.

24:45
    Vojtěch Komárek (LTM) si odchází odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici. Provinil se držením.

20:17
    Aleš Pavlas (LTM) odchází na dvě minuty za hákování.

12:44
    Filip Helt (LTM) odchází zpytovat svědomí na dvě minuty za držení.

07:33
    Martin Havelka (LTM) odchází před komerční přestávkou na trestnou lavici. Vysloužil si od sudích dvouminutový trest za krosček.

05:08
    Litoměřice si zahrají první přesilovou hru v zápase. Na trestnou lavici odchází Petr Stloukal (KVA) za vysokou hůl.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 13. Krejčí (Flek, O. Beránek), 36. Kverka (Harkabus, Podlipnik), 48. Tuominen (Gorčík, Skuhravý)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Krejčí, Sičák (A), M. Rohan (A), Podlipnik, J. Tomeček, Weinhold – T. Rachůnek, Gríger, Flek – Harkabus, Kverka, Stloukal – Davídek, Skuhravý (C), Gorčík – O. Beránek, Tuominen, Kohout.
    HC Stadion Litoměřice: Klouček (Michajlov) – Pavlas (C), Kvasnička, Strejček, Smetana (A), Jebavý, Jandus – Stříbrný, Hanták, Bílek (A) – Kantner, J. Šimeček, M. Chalupa – R. Pilař, Miškář, Helt – M. Havelka, Komárek, Jirásek.

Rozhodčí: Luczków, Kostourek – Malý, Šimán