K. Vary – Litoměřice 3:0 (kon.) | Kladno – Přerov 3:4 (0:1 po s.n.) | Benátky n/J – Kadaň 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Prostějov 4:1 (kon.) | Vsetín – Motor ČB 1:4 (kon.) | Třebíč – Havířov 4:2 (kon.)
Ústí n/L – Slavia 1:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
Rytíři Kladno
3:4 (1:2, 1:1, 1:0 - 0:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 30.09.2017, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance liga • 8. kolo

Pro dnešek se s Vámi loučím a těším se na počtenou u dalších onlajnů. (18:40:41)

Je za námi utkání, ve kterém Přerov sahal po třech bodech a upevnění prvního místa v ligové tabulce. Domácí ale dokázali stav dorovnat a chvílemi byli dokonce vítězství o něco blíže. V samostatných nájezdech ale střelci Rytířů pohořeli, zatímco Zubři skórovali dvakrát, a tak bonusový bod putuje do Přerova.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov.
    Autorem vítězné branky je ZDENĚK ČÁP.

4. série
    0:2
    David Tůma nedává a je hotovo! Dva body putují do Přerova!

3. série
    0:2
    Sýkora proměňuje a Kladno má nůž na krku!

3. série
    0:1
    Cikánek se ani nehnul, Pšurný mu vymetl vyrážečku.

2. série
    0:1
    Kaut jel pomalu, Klimeš si ho vyčíhal a v pohodě zlikvidoval

2. série
    0:1
    Fořt se pokusil roztáhnout si Cikánka, ale přes jeho vystrčenou hůl nedokázal zakončit.

1. série
    0:1
    Lorraine si položil Klimeše a předvedl bekhendovou kličku. Brankář ale lapil!

1. série
    0:1
    Čáp s kotoučem rychle zamíchal, roztáhl Cikánka a zasunul mezi nohy!

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení utkání nerozhodlo. Branka Přerova nebyla pro zásah rukou uznána, Rytíře po Kubíkově akci od vítězství dělily doslova milimetry. Rozhodnout tedy až samostatné nájezdy. Ty začnou po krátké úpravě hrací plochy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Machač se s pukem okolo branky motal, motal, ale nevymotal. V časové tísni se už nedostal ke střele.

64:29
    Sýkorovu střelu zápěstím skryl v lapačce pozorný Cikánek.

64:07
    Necelá minuta zbývá do konce prodloužení, vhazovat se bude v obranném pásmu Přerova.

63:19
    Kubík se drze prosmýkl okolo bránících Zubrů a přestože byl tísněn, jednou rukou na holi píchl do kotouče, který přeletěl Klimeše a zacinkal o tyč jeho klece!

Jaroslav Keimar

Branky a nahrávky: 10. D. Tůma (Machač), 36. D. Tůma (Machač, J. Kloz), 43. Lorraine (Štindl, Svedlund) – 3. Goiš (Navrátil), 11. Pšurný (Malina), 22. Fořt (Pšurný, Milan Procházka), rozh. náj. Čáp