Nymburk – Pelhřimov 3:4 (po pr.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 1:3 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 4:1 (kon.)
Kopřivnice – Poruba 2011 3:12 (kon.) | Kolín – Písek 3:1 (kon.) | Klatovy – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Sokolov – Bílina 7:3 (kon.) | Most – Děčín 4:7 (kon.)
Tábor – David Servis 4:3 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 5:0 (kon.)

Žďár právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! TOMÁŠ STŘECHA získal kotouč a z levé strany se uvolnil. Ze středního pásma trefil prázdnou bránu Havlíčkova Brodu a definitivně tak rozhodl o vítězi dnešního derby! Asistence: Peter Beneš

57:58
    Novák odjíždí na střídačku a hosté zkusí hrát v šesti.

57:58
    Trenér Havlíčkova Brodu si vyžádal oddechový čas.

53:01
    Dnešní derby na žďárských Bouchalkách sleduje 1648 skvělých fanoušků!

52:18
    Havlík prudce vystřelil z pravého kruhu, ale Řehoř byl připraven a pohotově kotouč poslal pryč vyrážečkou.

51:08
    Žďár jde opět do dvoubrankového náskoku! Kunstmüller přihrál ve středním pásmu PETRU ŠTĚPÁNKOVI, který se dostal do samostatného úniku a dostal puk nad Novákův levý beton. Asistence: Luboš Kunstmüller

48:47
    Domácí se opět dostávají do vedení! PETR ŠTĚPÁNEK se na levé straně dostal k odraženému kotouči a trefil se přesně nad Novákovo rameno. Asistence: David Vítek

48:18
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Semrád T. – 2 min., podražení).

47:03
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Havlík – 2 min., držení protihráče).

46:40
    Před Řehořem teď bylo pořádně rušno! Hosté se několikrát pokusili dorážkou překonat ležícího gólmana. Kotouč nakonec skončil na hokejce Gregara, který se vydal do rychlé protiakce.

44:49
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A je opět srovnáno! PETR KUCHTA dostal přihrávku od Milfaita a z pravého kruhu se trefil do levého rohu Řehořovy brány. Asistence: Jan Milfait

39:23
    Domácí jdou opět do vedení! DAVID VÍTEK se z pravého kruhu přesně trefil nad Novákovo rameno a vymetl levý horní roh hostující brány.Asistence: Martin Lojek

38:18
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Endál – 2 min., krosček).

37:37
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Staněk – 2 min., hákování).

37:04
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Balgalvis – 2 min., podražení).

34:10
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Gregar – 2 min., nedovolené bránění).

32:30
    Hosté dávají velmi rychle druhý gól a vyrovnávají skóre na 2:2! LUBOŠ VOŘÍŠEK se dostal před Řehoře a střelou do forhendu se trefil nad gólmanův levý beton. Asistence: Jakub Šuhaj

31:23
    Hosté dávají gól a snižují stav utkání na 2:1! Po Endálově přihrávce se prosazuje kapitán Havlíčkova Brodu MIROSLAV TŘETINA. Asistence: Lukáš Endál

29:12
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Havlík – 2 min., nedovolené bránění).

25:23
    Střecha se pomalu rozjel a pokusil se Nováka oblafnout kličkou. Hostující brankář ale jeho záměr odhadl a kotouč vyrazil betonem.

25:23
    Tomáš Střecha ujel na Nováka, ale byl faulován. Rozhodčí nařídil trestné střílení.

22:50
    Domácí zvyšují na 2:0 a odskakují do dvoubrankového vedení! Na levém kruhu se ke kotouči dostal LUBOŠ KUNSTMÜLLER a přesně zavěsil do horního rohu Novákovy svatyně. Asistence: Petr Štěpánek, Martin Pleva

21:14
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vašíček – 2 min., hákování).

13:33
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Sedláček – 2 min., podražení).

12:40
    Před Novákem teď bylo pěkně rušno! Krupka si najel přímo před něj a vystřelil. Trefil sice pouze brankářovu výstroj, kotouč se však domácí ještě několikrát pokusili dorazit mezi jeho betony.

10:49
    Hosté se teď dostali do přečíslení dva na jednoho! Miroslav Třetina zajel s kotoučem na pravý kruh a poslal pas na Lukáše Endála na druhou stranu. Ten ale jeho přihrávku nezachytil a z pěkné akce tak nic nebude.

06:36
    Jeden z hostů teď mezi kruhy zachytil přihrávku zpoza brány a vystřelil z první. Řehoř ale výborně zasáhl a puk za sebe nepustil.

06:06
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Marek P. – 2 min., držení protihráče).

05:18
    Domácí dávají gól a otevírají skóre dnešního utkání! Jíchova střela z levého kruhu se nejprve odrazila od Novákova betonu, ale jeho následná přihrávka na LUKÁŠE KRUPKU, který byl připravený u pravé strany brány, už gólem skončila. Asistence: Lukáš Jícha

Anna Růžičková

Branky a nahrávky: 6. Krupka (Jícha), 23. Kunstmüller (Štěpánek, Pleva), 40. Vítek (Lojek), 49. Štěpánek (Vítek), 52. Štěpánek (Kunstmüller), 59. Střecha (Beneš) – 32. Třetina (Endál), 33. Voříšek (Šuhaj), 45. Kuchta (Milfait)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva, Lojek, Staněk, Smejkal, Marek P., Sedláček, Kolda – Štěpánek, Vítek, Kunstmüller, Gregar, Kuřítko, Bureš, Jícha, Beneš, Pytlík, Střecha, Krupka, Kovářů, Nečas
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek D.) -T. Semrád, Vašíček, Vala, Kulhánek, Balgalvis, Havlík, M. Semrád – Přidal, Třetina, Endál, Voříšek, Milfait, Šuhaj, Kozlík, Spratek, Beneš, Chlubna, Ludvík, Kuchta, Szilva

Rozhodčí: V. Král – Vašíček, H. Král

Diváci: 1 648