Č. Lípa – Frýdlant 8:4 (kon.) | Černošice – Poděbrady 10:1 (kon.) | SK Telč – HC Vimperk 1:6 (kon.)
Příbram – V.Popovice 7:1 (kon.) | Králův Dvůr – Kutná Hora 3:2 (kon.) | Strakonice – Humpolec 7:4 (kon.)
Milevsko – Tábor B 2:1 (kon.) | Veselí nLuž. – Pelhřimov B 12:3 (kon.) | HC Turnov – HC Varnsdorf 4:2 (kon.)
Uh.Brod – Blansko 7:2 (kon.) | Rosice – Velká Bíteš 4:7 (kon.) | Poruba "B" – Rožnov A 3:4 (po pr.)
Krnov – Orlová 3:2 (kon.) | HC Wolves Český Těšín – Nový Jičín B 9:1 (kon.) | Mělník – Vlašim 5:2 (kon.)
Vel.Meziříčí – Kroměříž 9:2 (kon.) | Bohumín – Frýdek-M. "B" 1:2 (kon.) | Hvězda B – Žižkov Praha 14:7 (kon.)
Neratovice – Čáslav 1:4 (kon.) | HC TNP Praha – Hvězda Praha 3:1 (kon.)
po prodl.
HC RT TORAX Poruba "B"
3:4 (1:3, 1:0, 1:0 - 0:1)
HC Rožnov pod Radhoštěm
Sobota 30.09.2017, 17:00Krajská liga: Moravskoslezský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:52:04)
     
    63:06
    Rožnov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARTIN KROUPA.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    52:58
    Poruba "B" právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUDĚK KUNCEK. Asistence: Vojtěch Černín.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    23:03
    Poruba "B" právě vstřelila branku!
    Autorem branky je VLADIMÍR ROSYPKA.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    16:09
    Rožnov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETR ŠTEFEK. Asistence: Kamil Babiš.
     
    12:50
    Rožnov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je FILIP VYVÍJAL. Asistence: Kamil Valentík a Martin Kroupa.
     
    11:35
    Poruba "B" právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ROBIN GOLA.
     
    9:35
    Rožnov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETR ŠVAJDA. Asistence: Kamil Valentík a Jakub Krejčí.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
    Branky a nahrávky: 12. Gola, 24. Rosypka, 53. Kuncek (Černín) – 10. Švajda (Valentík, Krejčí), 13. Vyvíjal (Valentík, Kroupa), 17. Štefek (Babiš), 64. Kroupa


    HC RT TORAX Poruba "B":
    HC Rožnov pod Radhoštěm: