Alkmaar – Feyenoord 0:4 (kon.) | Heerenveen – Ajax 0:4 (kon.) | Arnhem – Utrecht 1:1 (kon.)
Sparta Rotterdam – Kerkrade 1:2 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
1:1 (0:0)
FC Utrecht
Neděle 01.10.2017, 14:30Nizozemská Eredivisie • 7. kolo

Zápas, který nepřinesl mnoho krásných momentů, skončil remízou 1:1. Hostující celek se prosadil jako první, domácí v závěru poločasu dokázali vyrovnat. (16:50:37)

90+3

90+3
    Už se nic nestane.

90+2
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Zdá se, že remízový stav vyhovuje oběma.

90+1
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Navarone Foor, přichází Charlie Colkett.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základních devadesáti.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Hostující celek se pokouší získat vedení na svou stranu, ale obrana Vitesse je zatím pozorná.

87
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, žádnou fotbalovou krásu nesledujeme.

85
    Vykopávat od své branky bude hostující brankář. Nikdo se nikam nežene, sledujeme klidný závěr zápasu.

85
    Thomas Bruns nedosáhl na přihrávku od spoluhráče, akce Vitesse tak končí.

84
    Domácí celek má míč pod kontrolou, pokouší se něco vymyslet, zatím ale marně.

83
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Sander van de Streek, přichází Mark van der Maarel.

81
    Remko Pasveer dlouhým výkopem urychlil hru, ale k balonu se dostal hostující celek.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí celek dokázal vyrovnat a pokouší se dál získat vedení na svou stranu. Zatím ale marně. Dobře hraje hostující obrana.

78
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí momentálně k vidění není.
    76. Mason MOUNT - 1:1

76
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Domácí tým vyrovnává. Po pohledné kombinaci se do zakončení dostal MASON MOUNT, jehož pokus propadl brankáři až za čáru.