Neapol – Cagliari 3:0 (kon.) | Benevento – Inter 1:2 (kon.) | Chievo – Fiorentina 2:1 (kon.)
Lazio – Sassuolo 6:1 (kon.) | Spal – Crotone 1:1 (kon.) | Turín – Hellas Verona 2:2 (kon.)
AC Milán – AS Řím 0:2 (kon.) | Atalanta BC – Juventus 2:2 (kon.)
S. S. Lazio
6:1 (1:1)
US Sassuolo Calcio
Neděle 01.10.2017, 15:00 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A • 7. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:04:10)
    Výsledky odehraných zápasů sedmého kola

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 13:7. Střely mimo: 7:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:12.

Je konec a jestliže to po půli vypadalo, že by Sassuolo mohlo pomýšlet na bodový zisk, tak po pauze přišla domácí smršť, která vyprodukovala pět branek! V 56. minutě se se hlavou trefil Stefan de Vrij a odstartoval velký nápor svého celku. O další dvě minuty později vykombinoval obranu hostů Luis Alberto a prakticky rozhodl o osudu zápasu. Poté se dvakrát prosadil Marco Parolo a skóre uzavřel z pokutového kopu Ciro Immobile. Lazio si tak připisuje jasnou výhru 6:1 a opět ukázalo, že směrem dopředu to týmu opravdu jde.

90+2

90+1
    Adjapong udržel na uzdě Marušiće, odrazem o něj zajistil hostům autové vhazování.

90
    Budou se nastavovat dvě minuty.

89
    Marušić se dnes snaží, pálí z každé pozice, ale ne a ne se trefit. Nyní pálil z hranice šestnáctky kousek nad.

88
    Jenže Lazio je v laufu a opět se žene volným prostorem do útoku.

87
    Hostům už jde jen o to, neinkasovat další branky, snaží se hru držet daleko od vlastní brány.

86
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Maurício.

85
    Na lavičce Lazia se chystá poslední změna, čeká se na přerušení.

84
    Immobile se hnal do dalšího útoku, svůj brejk ale nyní nezakončil gólem, Consigli jej zvládl vychytat.

83
    Consigli rozehrává od vlastní brány, Sassuolo jde pozvolna dopředu.

82
    Publikum oslavuje střelce, ten jim kyne na pozdrav.
    81. Ciro IMMOBILE - 6:1

81
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Míč si na penaltový puntík postavil sám faulovaný CIRO IMMOBILE, s ničím se nepáral a poslal bombu do horní části branky – 6:1.
    81. Penaltový zákrok na Immobileho

81
    Penalta pro Lazio. Immobile byl ve vápně podražen Mazzitellim a rozhodčí neměl jinou možnost.

Aleš Pur

Branky: 45+1. Alberto, 56. de Vrij (Alberto), 58. Alberto, 64. Parolo, 69. Parolo, 81. Immobile (pen.) – 27. D. Berardi (pen.)

Karty:   26. de Vrij (LAZ), 53. Immobile (LAZ) – 24. D. Berardi (SAS), 32. Adjapong (SAS), 45. Sensi (SAS)

S. S. Lazio: Strakoša – Patric, de Vrij (67. Luiz Felipe), Radu (86. Maurício) – Marušić, Parolo, Lucas Leiva, S. Milinković-Savić, Lulić – Alberto (72. Nani) – Immobile.
    Náhradníci: Guerrieri, Vargić – J. Lukaku, Nani, F. Caicedo, Luiz Felipe, Palombi, Maurício, Jordao, Di Gennaro, Murgia.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Letschert (21. Peluso, 43. L. Mazzitelli), Cannavaro, Acerbi – Lirola, Sensi, Missiroli (58. Politano), Duncan, Adjapong – D. Berardi, Matri.
    Náhradníci: Marson, Pegolo – L. Mazzitelli, Biondini, Falcinelli, Peluso, Scamacca, Politano, Gazzola, Oliveira da Silva, Cassata, Ragusa.

Rozhodčí: Fabio Maresca – Daniele Bindoni, Emanuele Prenna