Magnitogorsk – Toljatti 2:0 (kon.) | Jokerit – Čerepovec 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – N.Novgorod 4:0 (kon.)
HC Slovan – Spartak Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Spartak Moskva
Neděle 01.10.2017, 17:30 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (20:26:12)

Oslabení: 0 – 0

Je dobojováno. V prodloužení zvítězili hosté a radují se tak z výhry. Slovan vybojoval alespoň bod, ale rozhodně na vlastním kluzišti nemohou být hráči spokojeni.

62:12 Alexandr CHOCHLAČOV - 1:2

62:12
    Spartak právě vstřelil branku!
    Hosté rozhodují prodloužení. ALEXANDR CHOCHLAČOV napálil puk z prostoru mezi kruhy a prostřelil tak bezmocného Marka Mazance – 1:2. Hráči Spartaku si tak připisují bonusový bod navíc. Bez asistence.

61:37
    Na druhé straně se tváří v tvář Mazancovi dostal ke střele Chochlačov, domácí brankář jeho střelu kryje.

60:45
    Další střela domácích, Michal Řepík vyslal jedovku z pravého kruhu a také Bespalov se zaskvěl efektním zákrokem.

60:21
    Meszároš pálil z levé strany, ale jeho rána mířila jen nad moskevskou branku. Slovan do nastaveného času vlétl jako uragán.

60:01

Po základní hrací době není určen vítěz, a tak na řadu přichází pětiminutové prodloužení, které se bude hrát ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:55
    Ještě je tu zakázané uvolnění domácích a hra se stěhuje před jejich branku, kde se bude vhazovat před Markem Mazancem.

59:06
    Despres vyhodil kotouč do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Ke němu už míří domácí a ještě se vydají do útoku.

58:37
    Genoway střílel z levé strany, jeho vzdušnou střelu ale vyrazil Bespalov nad svou branku a znovu svůj tým podržel.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    V závěru třetí třetiny se už ani jeden tým nežene do bezhlavého útoku, nikdo nechce udělat chybu, aby neinkasoval.