Pittsburgh – Columbus 0:3 (kon.) | Toronto – Detroit 2:3 (1:2 po s.n.) | Montreal – Ottawa 9:2 (kon.)
Minnesota – Dallas 5:1 (kon.) | Nashville – Tampa 2:3 (po pr.) | Chicago – Boston 1:0 (kon.)
Calgary – Winnipeg 3:2 (1:0 po s.n.) | San Jose – Arizona 0:4 (kon.) | Vancouver – Edmonton 3:2 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 1:0 (po pr.) | St. Louis – Washington 3:4 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 2:5 (kon.)
Nashville Predators
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Tampa Bay Lightning
Neděle 01.10.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Příprava NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek nedělní noci! (05:04:30)

Konečný výsledek: Nashville Predators - Tampa Bay Lightning 2:3 po prodloužení

Přípravné utkání mezi Nashvillem Predators a Tampou Bay Lightning právě skončilo. Hosté v něm vítězí 3:2 po prodloužení. Autorem vítězné branky je Nikita Kučerov, který se mimochodem podílel na všech třech gólech svého týmu! Brankář Andrej Vasilevskij pak pochytal šestadvacet střel soupeře.

61:02 Nikita KUČEROV - 2:3

61:02
    Tampa právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, Lightning vítězí! Stamkos se dostal u levého mantinelu ke kotouči, následně jej poslal na druhou stranu, kde se k němu dostal Strålman. Zkušený švédský bek následně nabídl před branku na teč volnému NIKITU KUČEROVOVI a ten se nemýlil. Pro ruského útočníka třetí branka v přípravě, celkově jeho třetí bod v dnešním utkání! Asistence: Anton Strålman, Steven Stamkos.

60:42
    K první střele v nastavení se ale dostali Lightning, konkrétně Hedman, Rinne drží puk ve své moci.

60:04
    Buly pro domácí.

60:01

Prodloužení začíná, jdeme na to!

Šedesát minut základní hrací doby vítěze neurčilo, rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení hrané 3 na 3, případně pak samostatné nájezdy.

60:00

59:58
    Utkání půjde do prodloužení.

59:29
    Po střele Craiga Smithe zvoní za zády Vasilevskiho branková konstrukce!

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 11. Salomäki (TS), 57. Sissons (Josi, Fiala) – 6. Killorn (Stamkos, Kučerov), 34. Killorn (Kučerov, Hedman), 62. Kučerov (Strålman, Stamkos)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (A), Jemelin, Bitetto, Subban, Irwin, Weber – Forsberg (A), Kamenev, Arvidsson – Hartnell, Gaudreau, Fiala – Salomäki, Sissons, Smith – Åberg, Watson, McLeod
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Budaj) – Hedman, Dotchin, Sergačev, Strålman, Koekkoek, Girardi – Naměstnikov, Stamkos (C), Kučerov – Killorn, Johnson, Callahan – Gourde, Point, Palát – Kunitz, Paquette, Dumont

Rozhodčí: Brad Watson, Dave Jackson – Tony Sericolo, Steve Miller

Diváci: 17 113