Pittsburgh – Columbus 0:3 (kon.) | Toronto – Detroit 2:3 (1:2 po s.n.) | Montreal – Ottawa 9:2 (kon.)
Minnesota – Dallas 5:1 (kon.) | Nashville – Tampa 2:3 (po pr.) | Chicago – Boston 1:0 (kon.)
Calgary – Winnipeg 3:2 (1:0 po s.n.) | San Jose – Arizona 0:4 (kon.) | Vancouver – Edmonton 3:2 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 1:0 (po pr.) | St. Louis – Washington 3:4 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 2:5 (kon.)
po s.n. (1:0)
Calgary Flames
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Winnipeg Jets
Neděle 01.10.2017, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Příprava NHL
    !!!Calgary Flames - Winnipeg Jets 3:2 po s.n.!!!

Utkání nám dospělo do rozhodujících nájezdů, ve kterých byl úspěšný pouze hráč Calgary Flames Sean Monahan a hosté si tak z dnešního utkání, po dobrém výkonu, odváží pouze jeden bod.

Střely: 33 – 41

Tohle je pro tento duel ode mně vše, díky za pozornost a s přáním dobrého startu do posledního víkendového dne se s vámi loučím. (06:06:06)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Calgary Flames.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani při hře 3 na 3, tedy spíše po většinu času 4 na 3, jsme se vítěze nedozvěděli a následovat tak budou nájezdy! Největší šanci v pětimitvém prodloužení měl zřejmě český hráč Michael Frolík, jeho střelu backhandem ale výborně vyrazil Steve Mason.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:21
    Od modré čáry to zkoušel i kapitán domácího celku Mark Giordano, utkání ale zatím převažují vynikající brankáři a ten hostující nebyl překonán ani tentokrát.

63:34
    Domácí měli obrovskou šanci na vítěznou branku, Johnny Gaudreau nejprve střílel pouze do Masonovy výstroje a o 14 sekund později to vyzkoušel backhandem i Michael Frolík, ani jeho pokus ale v za zády hostujícího brankáře neskončil.

62:29
    Než nějaké šance sledujeme spíše tvrdou hru ze strany obou celků, což sice přidává na atraktivnosti, stále více nás to ale přibližuje nájezdům. Hosté si za necelou minutu zahrají přesilovou hru.

62:15
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Myers – 2 min., hrubost).

62:14
    Domácí přežili první minutu oslabení bez nějakého většího nebezpečí pro jejich branku.

61:21
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Frolík – 2 min., hákování).

60:01

Daniel Bertók

Branky a nahrávky: 20. Versteeg (Giordano, Gaudreau), 46. Backlund (Bennett, Giordano), rozh. náj. Monahan – 28. Laine (Poolman, Enstrom), 53. Laine (Little, Ehlers)